• -8%
Akumulator Milwaukee M12 B3 12V 3Ah

Akumulator Milwaukee M12 B3 12V 3Ah

Producent: Milwaukee
INDEKS: 4932451388
EAN 4002395157969
286,99 zł
264,03 zł Zniżka 8%

214,66 zł netto

Najniższa cena z 30 dni: 286.99 zł
Dostępność: Lorem ipsum dolor sit amet
Wysyłka: Wysyłka od 2-7 dni
Dostawa: od 9,99 zł
Opiekun produktu:
Gabriel: 533 528 431
Kupując ten produkt możesz zebrać 26 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk będzie zawierał 26 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,20 zł.
Opis
Akumulator Milwaukee M12 B3 12V 3Ah Do 3x dłuższy czas pracy, o 20% większa siła, do 2X więcej ładowań w porównaniu do innych technologii litowo-jonowych i / lub poprzednich akumulatorówi Milwaukee®. Wynik zależy od napięcia, maszyny i zastosowaniaInteligentna elektronika Milwaukee® REDLINK™Indywidualne monitorowanie ogniw - zapewnia optymalne ładowanie i wyładowanie dla maksymalnej żywotnościZintegrowane ramy spawane chroniące przed nadmiernymi wibracjami i upadkiemMoże być używany w ekstremalnych temperaturach do -20 °C bez spadków mocy i zywotności akumulatoraOchrona przed przeciążeniem: Chroni użytkownika przed uszkodzeniem bezprzewodowego elektronarzędzia w niewłaściwych sytuacjach
Napięcie (V)
12
Numer Artykułu
4932451388
Pojemność akumulatora [Ah]
3.0
Typ akumulatora
Li-ion
W zestawie
Blister
Czas ładowania ładowarką M12-18 FC
50 min
System
M12
Czas ładowania ładowarką C12 C
70 min
Komentarze (0)

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie. Od założenia firmy w roku 1924 MILWAUKEE® koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy swoim użytkownikom. Dzisiaj marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności. Od chwili założenia w 1924 r., Milwaukee pozostaje liderem w opracowywaniu innowacyjnych produktów, i według stanu na koniec roku 2002 posiadamy 137 patentów USA i 179 patentów zagranicznych. Nasze nowoczesne wyroby obejmują Tilt-Lok™, pierwszą na świecie regulowaną rękojeść piły tarczowej i pilarki szablastej Sawzall - Hatchet® z 6 położeniową rękojeścią przegubową. Bezprzewodowy system litowo-jonowy Milwaukee V28 ™ był kolejną rewolucją w branży elektronarzędzi. Akumulator V28 zapewnia dwukrotnie dłuższy czas działania i 40-50% więcej energii, niż akumulator NiCd 18 V o tej samej masie. Milwaukee kontynuuje wprowadzania innowacji systemów bezprzewodowych M12 i M18, które są precyzyjnie zaprojektowane, aby dostarczyć mocy, prędkości, momentu obrotowego i wytrzymałości niezbędnej do różnorodnych profesjonalnych zastosowań.

Proces innowacji dzisiaj, jest kontynuowany w wyrobach serii wiertarek i wiertarek udarowych Lok-Tor™, część największej linii wyrobów przemysłowej 18 V. narzędzi akumulatorowych o wymiennych akumulatorach. Poczynając od informacji otrzymanych od użytkowników, przez projekty CAD, szeroko prowadzone testy niezawodności i okresu eksploatacji w warunkach domowych, szybkie opracowanie prototypów, Milwaukee jest dumne ze swojej reputacji dostarczania wyrobów o wysokiej jakości. Do sukcesu marki MILWAUKEE® w niemniejszym stopniu niż oferowane narzędzia przyczyniają się ludzie. Wszystkie operacje związane z produkcją elektronarzędzi i akcesoriów zostały zorganizowane w centrach produkcyjnych skupiających zespoły zmotywowanych pracowników dysponujących zwiększonymi uprawnieniami. Metody produkcji w oparciu o centra produkcyjne umożliwiają pracownikom firmy koncentrowanie się na potrzebach klienta, pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku oraz wpływają na wzrost produktywności pracowników i jakości produktów.