Środki i narzędzia do polerowania lakieru

Polerowanie lakieru nie może się obyć bez profesjonalnego wyposażenia. W naszym sklepie znajdziesz więc szeroki zakres produktów niezbędnych w sytuacji, gdy planowana jest renowacja lakieru: oferujemy między innymi narzędzia do polerowania samochodu, preparaty do polerowania samochodu, takie jak pasta polerska, oraz akcesoria do polerowania samochodu, czyli np. specjalne gąbki. Sprawdź jakie produkty możemy zaoferować Ci jako sklep lakierniczy ze środkami do auto detailingu ABRP!

Polerowanie lakieru samochodowego

Jakie artykuły z naszej oferty mogą okazać się przydatne, a nawet niezbędne, gdy przeprowadzasz polerowanie samochodu, niezależnie od tego czy jest przeprowadzane w indywidualnym garażu, czy też w firmowym warsztacie? Podpowiadamy, jakie artykuły mogą się przydać, gdy planowana jest renowacja:

Pasty polerskie: oferujemy szeroki zakres past polerskich, znakomicie nadających się do korekty lakieru. W naszym asortymencie znajdują się środki do polerowania samochodu o różnej grubości zawartego w nim ścierniwa: przeglądając tę kategorię, można znaleźć zarówno taki artykuły jak mocne środki pomocne przy głębokich i wyraźnych zarysowaniach nadwozia, jak i delikatna pasta polerska idealna w sytuacji, gdy niezbędna jest niewielka korekta lakieru.

Gąbki polerskie: akcesoria umożliwiające polerowanie lakieru samochodowego przy pomocy mleczka bądź pasty. Podobnie jak w przypadku past, gąbki dostępne są w wielu różnych wariantach różniących się od siebie twardością. Najtwardsze z nich pozwalają usunąć nawet najgłębsze, a co za tym idzie, najbardziej widoczne zarysowania.

Futra polerskie: jeżeli konieczna jest naprawdę mocna polerka, warto zaopatrzyć się w futra polerskie. To twardsza, czyli mocniejsza alternatywa dla gąbek, przydatna np. w przypadku starszych samochodów o mocno wyeksploatowanej karoserii.

Pasta polerska - niezbędna podczas polerowania auta

Powyższe podkategorie to nie wszystko, co nasz sklep ABRP ma do zaoferowania w kwestii produktów przydatnych przy polerowaniu samochodu. W naszym asortymencie znajdują się także narzędzia do polerowania lakieru samochodowego. Wśród nich znajduje się między innymi Polerka akumulatorowa Milwauke, wyposażona w inteligenty system, pozwalający znacząco skrócić czas pracy niezbędny do przeprowadzenia procesu renowacji nadwozia pokrytego przez lakier. Oferujemy również specjalne rękawice z mikrofibry, pozwalające na bardzo precyzyjne mycie samochodu. Każdy z tych produktów został przez nas nabyty od najbardziej doświadczonych producentów: wśród marek dostępnych w naszym asortymencie znajdują się między innymi tacy przedstawiciele branży produktów do kosmetyków samochodowych jak Goldcar, Farnecla czy Menzerna. Jeżeli nie możesz zdecydować się, jaka pasta czy wosk najlepiej będą nadawały się do planowanych prac, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy bez wątpienia znajdą idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb. Pamiętaj też, że w przypadku zamówień dochodzących do 300 złotych wysyłkę przeprowadzamy gratis. Warto skorzystać z tej oferty, zamawiając kompleksowy zestaw sprzętu do profesjonalnej polerki.