Filtrowanie

Cena

0,00 zł - 28 910,00 zł

Długość

Średnica

Średnica tarczy (mm)

Moc [W]

Akumulator

Gwint mocowania tarczy

Wymiary

Wyposażenie lakiernicze w sklepie ABRP

Sklep internetowy ABRP to miejsce, w którym kupisz sprzęt, akcesoria i inne środki niezbędne zarówno do wyposażenia lakierni przemysłowych, jak i dla klientów indywidualnych. Nasze produkty są przeznaczone do lakierowania oraz zabezpieczania wybranych elementów nadwozia i podwozia samochodu. W naszej ofercie umieściliśmy wyłącznie produkty najwyższej jakości sygnowane markami takimi jak na przykład 3M, ANI, Milwaukee, Walter, Devilbiss i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu.

Wyposażenie lakierni – o tym trzeba pamiętać!

Jeżeli chcesz zaoferować swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę, musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie lakierni. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia i akcesoria renomowanych producentów, dzięki którym poszerzysz wachlarz usług dostępnych w Twojej firmie. Znajdziesz u nas następujące kategorie produktów, które powinny znaleźć się w każdej lakierni:

  • - produkty do ochrony osobistej, czyli kombinezony, maski i rękawice lakiernicze,
  • pistolety lakiernicze różnego rodzaju,
  • - narzędzia blacharsko-lakiernicze,
  • - maszyny i narzędzia szlifierskie,
  • - reduktory, manometry i szybkozłączki lakiernicze,
  • - inne produkty niezbędne w Twojej lakierni.

Sklep lakierniczy ABRP pozwoli Ci zadbać o kompleksowe wyposażenie lakierni, włączając w to także odpowiednie oświetlenie LED i inne elementy wyposażenia warsztatów samochodowych. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą dostępną online.

Wybierz akcesoria niezbędne w Twojej lakierni

Wśród najważniejszych elementów, które muszą znaleźć się w każdej z lakierni samochodowych, są bez wątpienia pistolety lakiernicze. W tej kategorii znaleźli się producenci tacy jak Devilbiss oraz ANI, pistolety sygnowane tym i markami cieszą się popularnością na rynku lakierniczym i zaufaniem klientów. Oferujemy niezawodne pistolety natryskowe sprawdzające się podczas procesów produkcji i renowacji. Każdy prezentowany pistolet został wyprodukowany z materiałów gwarantujących wytrzymałość, korzystanie z nich jest zdecydowanie ułatwione dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zbiornik oraz możliwość regulowania parametrów dyszy. Lakierowanie z użyciem profesjonalnego sprzętu pozwala skrócić czas pracy, a jednocześnie dzięki regulowaniu strumienia lakieru zyskuje się możliwość dostępu do każdego elementu wymagającego pomalowania. Precyzyjne kierowanie lakieru wyklucza błąd podczas pracy, malujesz wyłącznie to, co ma być polakierowane.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wyposażenia lakierniczego?

ABRP to profesjonalny sklep oferujący kompleksowe wyposażenie lakierni. Mamy wszystko, co jest potrzebne do świadczenia usług w zakresie lakierowania karoserii samochodowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i do klienta indywidualnego. Zapraszamy do korzystania z naszej wyszukiwarki, pozwalającej na odnalezienie wybranego sprzętu lub producenta. W przypadku problemów ze znalezieniem odpowiedniego produktu lub jakichkolwiek pytań - służymy pomocą. Z nami każda firma zyskuje sprzęt i akcesoria najwyższej jakości w zawsze konkurencyjnej cenie.