Sprawdzone rozcieńczalniki do lakierów samochodowych

W całym przemyśle motoryzacyjnym, a szczególnie w branży lakierniczej, na każdym etapie prac niezbędne są wszelkiego rodzaju rozcieńczalniki. Mają szerokie zastosowanie - do lakierów samochodowych, do podkładów i szpachli, do czyszczenia powierzchni, rozcieńczania, usuwania zanieczyszczeń, konserwacji podwozia, czyszczenia narzędzi używanych w lakiernictwie i szeregu innych zastosowań. Dbamy więc o szeroką ofertę różnych rozwiązań - do Ciebie należy wybór najlepszych dla Twoich pojazdów środków chemicznych. Sprawdź nasze rozcieńczalniki do lakieru samochodowego!

Rozcieńczalniki w procesie przygotowania powierzchni do lakierowania

Na tym etapie pracy niezbędne będzie użycie produktów do czyszczenia lakierowanej powierzchni. Są to rozcieńczalniki do usuwania starych powłok lakierniczych, zmywacz silikonowy, antystatyczny środek do czyszczenia powierzchni, zmywacz odtłuszczający przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń spowodowanych przez oleje i smary na powierzchniach plastikowych (zderzaki, listwy). Uniwersalny rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych sprawdzi się do pracy przy akrylu do uzupełniania ubytków, jak i do podkładów akrylowych. Podobnie rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych ma zastosowanie do podkładów na bazie żywicy epoksydowej. W katalogu naszych produktów znajduje się także rozcieńczalnik w sprayu do strefy granicznej pomiędzy starą powłoką a naprawianym uszkodzeniem. Postaw na produkty od sprawdzonego producenta, zarówno jeśli chodzi o rozcieńczalniki epoksydowe, jak i rozcieńczalnik akrylowy! Najwyższą jakość tego typu chemii lakierniczej znajdziesz w ofercie ABRP! Zastanawiasz się, jak wybrać rozcieńczalnik do lakieru samochodowego? Z całej naszej oferty wybierz taki preparat, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Możesz zdecydować, kierując się ceną czy wydajnością, bo jakość produktów jest sprawdzona - jeśli chodzi o lakiery samochodowe i powiązane z nimi produkty, gwarantujemy, że nasze portfolio to tylko sprawdzone marki i uznane preparaty. Proponowany przez nasz sklep lakierniczy każdy rozcieńczalnik do lakieru samochodowego na pewno Cię nie zawiedzie.

Oferowane rozcieńczalniki do lakierów samochodowych

Lakiery samochodowe wymagają stosowania specjalistycznych rozcieńczalników. Są to środki opracowane przez producenta do użytku w zależności od rodzaju lakieru samochodowego: rozcieńczalniki akrylowe do lakierów samochodowych, rozcieńczalnik do lakierów kolorowych, rozcieńczalniki do lakierów bezbarwnych o łatwym mieszaniu. Bardzo funkcjonalne są rozcieńczalniki w sprayu do cieniowania lakierów bezbarwnych na wykończeniach lakierowanych. Dostępne są również rozcieńczalniki uniwersalne do lakierów samochodowych i specjalistyczne: rozcieńczalnik akrylowy, rozcieńczalnik epoksydowy czy do zmywania. Hurtownia chemiczna oraz sklep lakierniczy posiada w swojej ofercie także akcesoria do powyższych produktów (mieszalniki, aplikatory, pistolety lakiernicze). Jakie jeszcze rodzaje rozcieńczalników znajdziesz w naszym sklepie? W szerokiej gamie profesjonalnych produktów znajdziesz także preparaty do czyszczenia powierzchni o różnym zastosowaniu: zmywacz silikonowy przeznaczony do oczyszczania elementów plastikowych, środki do renowacji i odnowy lakierów samochodowych. Konserwacja podwozia także wymaga użycia odpowiednich rozcieńczalników. Jeśli chodzi o lakiery samochodowe, lakiery kolorowe i lakiery bezbarwne - wybieraj tylko najwyższej jakości preparaty, a tej klasy rozcieńczalnik znajdziesz w ofercie ABRP!