Konserwacja nadwozia - Sklep lakierniczy ABRP

Odpowiednia konserwacja nadwozia samochodu pozwoli zachować idealny wygląd auta niezależnie od upływu czasu i panujących warunków atmosferycznych. Właściwości dostępnych w ofercie sklepu ABRP produktów do konserwacji karoserii gwarantują optymalną odporność na korozję, sól oraz uderzenia niewielkimi kamykami. Dzięki nim ustrzeżesz się przypadkowych uszkodzeń lakieru, a karoseria przez długi czas będzie wyglądać jak nowa. Zapoznaj się z całym naszym asortymentem i wybierz preparat, który pozwoli Ci zabezpieczyć nadwozie w Twoim aucie.

Środki do konserwacji nadwozia samochodowego

Hurtownia chemiczna ABRP to miejsce, w którym znajdziesz odpowiednie produkty pomagające zabezpieczyć Twoje auto przed korozją. Dzięki nim możliwe jest czyszczenie oraz konserwacja nadwozia, a także zabezpieczenie poszczególnych elementów auta przed wilgocią i rdzą. Właściwie dobrany preparat pozwoli na uzyskanie powłoki, która chroni lakier samochodowy i gwarantuje mu idealny wygląd, niezależnie od tego, czy przechowujesz swój pojazd w garażu, czy na zewnątrz. W naszej ofercie znalazły się środki konserwujące karoserię sprawdzonych producentów - są to zarówno preparaty w sprayu, jak i produkty nakładane pędzlem. Wśród nich mamy środki do konserwacji karoserii z następujących kategorii:

  • - farby antykorozyjne,
  • - natryskowe produkty ochronne,
  • - zestawy do barwienia,
  • - baranki do konserwacji nadwozia,
  • - bitumiczne konserwanty do podwozi.

Zapraszamy do zapoznania się z cała naszą ofertą i do wyboru produktów nie tylko na rdzę, spełniających oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów.

Jak powinna wyglądać konserwacja nadwozia samochodu?

Konserwacja karoserii samochodu przy pomocy dobranego zgodnie z zaleceniami środka pozwoli zabezpieczyć Twoje auto przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Jest to więc szczególnie ważne podczas okresów, w których lakier jest narażony na opady deszczu oraz śniegu, a także na działanie soli stosowanej zimą na jezdni. Dostępne w naszej ofercie produkty przeznaczone są do używania na poszczególne elementy nadwozia. Preparaty na bazie żywicy i kauczuku, takie jak na przykład baranek, chronią lakiery także przed działaniem smarów, oleju oraz uderzeń drobnymi kamykami i żwirem. Chcąc ochronić samochód przed pojawieniem się rdzy, wystarczy nanieść preparaty na poszczególne jego części. Należy uważać, żeby środek nie zabrudził szklanych elementów oraz uszczelek samochodu. Szukając preparatów konserwujących nadwozie najlepiej wybierać produkty w sprayu, jednak mamy też wybór środków umożliwiających nakładanie za pomocą pędzla. W ten sposób można łatwo osiągnąć optymalną ochronę przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi. Prezentowane w tej kategorii produkty nie są przeznaczone do stosowania wewnątrz. Jeżeli chcesz skutecznie ochronić swoje auto przed rdzą, koniecznie zastosuj wybrany produkt antykorozyjny. Za jego pomocą z łatwością doprowadzisz do uzyskania odpowiedniej powłoki chroniącej Twoje auto od dostępu rdzy do poszczególnych jego części. W tym celu należy rozprowadzić wybrany środek przy pomocy pędzla lub sprayu i odczekać do całkowitego jego wyschnięcia.