Dyski i przekładki polerskie w sklepie lakierniczym ABRP

Dyski polerskie są bez wątpienia najczęściej używanymi urządzeniami, jeżeli mówimy o polerowaniu maszynowym. Chcąc uzyskać wysoki połysk, należy używać do polerowania wyłącznie produktów wysokiej jakości. W ofercie sklepu ABRP możesz znaleźć dyski polerskie na rzep oraz przekładki dystansowe do polerowania sprawdzonych marek takich jak 3M, oraz Urban. Wybór odpowiedniego produktu ułatwi Ci pracę i pozwoli na wykonywanie usług polerskich na najwyższym poziomie.

Do czego służą dyski polerskie?

Dyski polerskie to duże ułatwienie w pracy, dzięki ich zastosowaniu możliwe jest polerowanie karoserii za pomocą przeznaczonych do tego maszyn. Dysk polerski na rzep pozwala na uzyskanie optymalnego połysku na czyszczonej powierzchni. W zależności od potrzeb czy też od etapu polerowania można wybierać spośród kilku rodzajów dysków polerskich. Są one oznaczone odpowiednimi kolorami oznaczającymi ich trwałość. Najlepszym wyborem jest zestaw dysków, to daje pewność, że uda się osiągnąć zamierzany efekt używając kolejnych produktów. Dyski polerskie różnią się nie tylko stopniem twardości, ale także rozmiarem, warto o tym pamiętać, jeżeli chce się zapewnić odpowiednią współpracę dysku z używanymi maszynami polerskimi. Nasza oferta to rozmiar 150 x 10 mm, są to więc akcesoria dość uniwersalne, pasujące do wielu popularnych urządzeń polerskich.

Przekładka polerska

Przekładka do polerowania to kolejne po dysku polerskim, akcesorium przydatne podczas procesu polerowania i szlifowania karoserii. Przekładki przydają się podczas prac wstępnych, czyli na przykład do usuwania śladów i zarysować po szlifowaniu. Korzysta się z nich także podczas prac wykończeniowych mających na celu nadanie ostatecznego blasku polerowanej powierzchni. Przekładka może być dostępna także w różnych wielkościach oraz o różnych stopniach twardości. W zależności od aktualnych potrzeb możesz zdecydować się na poszczególne warianty dysków lub przekładek polerskich. Niezależnie od tego, na jakie produkty się zdecydujesz, gwarantujemy ich najwyższą jakość i zawsze atrakcyjne ceny.

Jak dobrać odpowiednie dyski i przekładki polerskie?

Właściwie dobrana przekładka lub dysk wpływa na efekt procesu polerskiego, właśnie dlatego oferta ABRP obejmuje różne warianty prezentowanych produktów. Najlepszą decyzją jest oczywiście zakup zestawu złożonego z dysków polerskich na rzep oraz przekładek polerskich o wszystkich poziomach twardości. To pozwoli na osiągnięcie optymalnego efektu i satysfakcji klientów Twojej firmy. Nasza oferta to wyłącznie sprawdzone produkty cenione przez klientów indywidualnych oraz przez lakiernie, blacharnie i zakłady napraw samochodów. Producent taki jak 3M czy Urban to gwarancja najwyższej jakości, ze swojej strony gwarantujemy maksymalną ochronę danych osobowych naszych klientów oraz atrakcyjne ceny. Ponadto natychmiastowa wysyłka, bezpieczne zakupy, a w razie niezadowolenia z dokonanych zakupów umożliwiamy zwroty. W przypadku zakupu dużej ilości produktów oferujemy możliwość negocjowania cen.