Masy i kleje w sklepie lakierniczym ABRP

Masy uszczelniające oraz kleje różnego rodzaju to produkty wykorzystywane zarówno podczas produkcji, jak i w trakcie napraw samochodu. W ofercie sklepu ABRP możesz kupić materiały takie jak uszczelniacze i kleje stosowane do klejenia szyb samochodu oraz uszczelniania karoserii. Są one używane głównie do montażu szyb przednich oraz tylnych, oraz do łączenia elementów na stałe przytwierdzonych do karoserii. W tej kategorii znalazły się także aktywatory klejów, masa uszczelniająca na pędzel, szczeliwo oraz duży wybór innych produktów, których potrzebujesz do zabezpieczania auta.

Masa uszczelniająca do samochodów

Sklep ABRP to środki przeznaczone do pielęgnacji oraz renowacji samochodów. Wśród nich znalazły się także produkty umożliwiające klejenie szyb samochodowych oraz uszczelnianie spoin pomiędzy karoserią a innymi elementami samochodu. W naszym asortymencie znajdziesz środki wysokiej jakości, którą gwarantują producenci tacy jak Forch, GoldCar, Sika, Wurth czy RedCar. Zapewniamy bezpieczne zakupy i błyskawiczną dostawę zakupionych materiałów. W zależności od potrzeb możesz wybrać opakowanie różnej wielkości, najmniejsze zawierają 50, a największe 1000 mililitrów produktu. Jeżeli zaś chodzi o przeznaczenie, to mamy następujące produkty:

  • - kleje do szkła,
  • - masy uszczelniające hybrydowe,
  • - uszczelniające masy natryskowe,
  • - uszczelniacze butylowe,
  • - szczeliwa,
  • - szybkie kleje do tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem! Wybierz produkty, które pozwolą Ci na przeprowadzenie szybkich napraw karoserii Twojego samochodu we własnym garażu.

Klej do szyb samochodowych

Kleje do szkła to najczęściej masy poliuretanowe używane do mocowania szyb umieszczanych z tyłu lub przodu samochodu oraz do instalacji okien, które nie będą otwierane, czyli okien bocznych w kamperach, przyczepach, autobusach itp. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie szkło pozostaje w kontakcie z karoserią. Masy i kleje stosowane w tej sytuacji nie tylko zabezpieczają przed dostawaniem się wody do wnętrza pojazdu, ale także absorbują drgania i naprężenia pojawiające się w trakcie ruchu. Takie właściwości klejów gwarantują optymalne zabezpieczenie zamocowanych w oknach szyb. Podczas aplikowania kleju do szyb samochodowych należy zwrócić uwagę na odpowiednią wilgotność oraz temperaturę otoczenia. Ma to wpływ zarówno na szybkość schnięcia, jak i na sam proces nanoszenia kleju. Zbyt niska temperatura utrudni klejenie, ponieważ masy i kleje samochodowe są dość gęste, gdy jest zimno wyciskanie i dopasowanie kleju będzie zdecydowanie trudniejsze.

Masy uszczelniające

Wśród naszych produktów znalazły się masy uszczelniające elementy wyposażenia takie jak blachy i spawy w nadwoziach samochodów. Masa uszczelniająca samochodowa sprawdzi się podczas samodzielnie wykonywanych napraw, jak też jako jeden z produktów wykorzystywanych przez pracowników profesjonalnych firm zajmujących się naprawami samochodów. Masa uszczelniająca do karoserii przeznaczona jest do wygodnego i szybkiego stosowania bez konieczności sięgania po specjalistyczne narzędzia i akcesoria. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online i złóż zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu. Masy i kleje do karoserii i szyb samochodowych kupisz online w ABRP. Nasz asortyment to wyłącznie sprawdzone marki, co gwarantuje najwyższą jakość!