Filtrowanie

Marka

Cena

130,00 zł - 140,00 zł

Woski polerskie dla lakierników

W sytuacji gdy interesuje cię wosk samochodowy typu wosk polerski, koniecznie sprawdź co możemy zaoferować jako hurtownia chemiczna ABRP, wyspecjalizowana w produktach do pielęgnacji samochodu. Nasz sklep oferuje klientom tylko i wyłącznie sprawdzone produkty, zapewniające możliwość polerowania na najwyższym poziomie. Sprawdź, jak działa typowy produkt do polerowania lakieru, czyli wosk polerski do auta i zobacz, jak na ich użyciu może skorzystać Twój samochód.

Wosk polerski do polerowania lakieru samochodowego

Dlaczego posiadane w ofercie przez nasz sklep lakierniczy ABRP woski polerskie do samochodów są tak przydatne zarówno w przypadku osób szykujących remont własnego, prywatnego auta, jak i warsztatów lakierniczych, gdzie konserwacja podwozia i karoserii to codzienność? Przy użyciu np. mleczka do polerowania lakieru samochodowego dostępnego w naszym sklepie można w łatwy sposób ochronić auto (czy też właśnie jego karoserię) przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Produkty do polerki przygotowano tak, by podczas pracy woski polerskie do auta mocno utrwalały warstwę, na którą nakładane są różne lakiery samochodowe: zarówno lakiery bezbarwne, jak i lakiery kolorowe. Co nie mniej istotne, ten typ produktów także ułatwia czyszczenie powierzchni karoserii samochodowej, poprzez zwiększanie poziomu połysku. Warto mieć na uwadze, że renomowani producenci dbają o to, by ich środki nie migrowały w powietrzu przy podczas aplikowania bezpośrednio ze sprayu. Dzięki temu poziom jakości natrysku nie zależy od tego, w jakich warunkach jest aplikowany dany model produktu (np. komora lakiernicza). Co więcej, nasz sklep posiada także rozwiązania pozwalające nanosić wosk polerski do samochodu bez obawy, że pozostawi ślady na elementach wykonanych z plastiku.

Wosk polerski oraz wosk samochodowy od sprawdzonych producentów

W jaki sposób należy nanosić woski polerskie producent 3M (i nie tylko!)? Jako doświadczony sklep motoryzacyjny wyspecjalizowany w produktach typu lakier czy rozcieńczalnik, oferujemy również liczne akcesoria. Wśród nich znajdują się między innymi gąbki polerskie, pozwalające na ręczne polerowanie przy użyciu pasty czy innego środka w płynie. Dzięki możliwości dostępu do szerokiego zakresu produktów takich jak środki do pielęgnacji aut i dodatki, nasza firma pozwala przeprowadzić kompleksowe zakupy w jednym miejscu. Sklep lakierniczy ABRP dba o to, by ceny były odpowiednie dla każdej kieszeni, a nasi specjaliści dbają o to, by każdy klient miał szansę na idealne dopasowanie swojego koszyka do indywidualnych potrzeb. Wszystkie środki zapewniające zabezpieczenie karoserii pochodzą od sprawdzonych producentów, co z kolei przekłada się na ich znakomitą jakość. Sprawdź nasze woski oraz pasty do polerowania, i skorzystaj z usługi darmowej dostawy w przypadku zamówienia, którego cena dojdzie do 300 złotych. Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na zakup przed godziną 12, wszystkie zamówione artykuły wyślemy pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia.