Papier ścierny rolka

Zabierając się do renowacji lakierów samochodowych, na początku warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które ułatwią i przyspieszą pracę. Jednym z najważniejszych narzędzi do obróbki lakierów jest papier ścierny. Współczesny rynek dostarcza nam duży wybór papierów ściernych przeznaczonych na przykład do karoserii czy wyprawek blacharskich, czy innymi słowy do obróbki wykańczającej powierzchnie metalu. Nasza oferta to papiery ścierne w rolkach, nadające się zarówno do obróbki ręcznej, jak i do szlifowania maszynowego. Wybierz wysokiej jakości papier ścierny w rolkach i nie tylko od ABRP!

Wysokiej jakości papier ścierny do lakierni

W asortymencie sklepu ABRP umieściliśmy duży wybór papierów ściernych w rolce Rhynalox renomowanej portugalskiej marki Indasa. Jest on kupowany chętnie zarówno przez pasjonatów samodzielnie odnawiających swoje samochody, jak i przez profesjonalne zakłady lakiernicze. Jest to innowacyjny papier ścierny gwarantujący uzyskanie optymalnego efektu bez konieczności wielokrotnego powtarzania szlifowania poszczególnych elementów karoserii. Rolki ścierne oferowane przez nasz sklep sprawdzają się doskonale w trakcie szlifowania maszynowego, nadaje się także do szlifowania ręcznego, dzięki czemu pozwala na dokładne doczyszczenie powierzchni, do których trudno dostać się za pomocą klasycznych urządzeń szlifujących. Dodatkową zaletą prezentowanego papieru jest możliwość używania go do różnych powierzchni, tak do szlifowania powłoki lakierniczej, jak i choćby szpachli czy włókna szklanego.

Najlepszy papier ścierny do obróbki lakierów

Papier ścierny w rolkach Indasa Rhynalox przeznaczony jest do szlifowania na sucho, a materiałem ściernym zastosowanym w tych rolkach jest tlenek aluminium, czyli korund. Nasyp ścierniwa tego typu jest nieco ostrzejszy, a jego ziarno jest bardziej regularne w porównaniu do często stosowanego w papierach ściernych węglika krzemu. Dostępne w naszej ofercie papiery różni przede wszystkim gradacja papieru ściernego wynoszącą od P80 do P400. Jako podłoże dla materiału ściernego został zastosowany papier klasy D. Jest on dość odporny na przetarcia i zerwanie, dlatego dobrze sprawdza się w połączeniu z nasypem korundowym. W naszej ofercie znalazły się rolki ścierne mające długość 50 metrów oraz szerokość 75 lub 115 milimetrów. Papier ścierny w rolce jest dostępny w naszej ofercie na bieżąco, a cena jest zawsze konkurencyjna.

Papiery ścierne w rolkach od ABRP

ABRP to profesjonale produkty przeznaczone do użytku w lakierniach oraz dla amatorów DIY. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne podczas renowacji lakieru pojazdu, nie tylko papier ścierny, ale i rozmaite akcesoria, które cechuje różnorodne zastosowanie. Papiery ścierne w rolce to jeden z wielu produktów, które można znaleźć na naszych wirtualnych półkach. To, co nas wyróżnia to konkurencyjne ceny, uzupełniany na bieżąco asortyment, oraz profesjonalna obsługa. Wysyłka w 24 godziny należy do standardów, a w przypadku dużych zakupów istnieje możliwość negocjacji cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu papieru ściernego w rolkach, który znajdzie zastosowanie zarówno podczas maszynowego szlifowania, jak i w trakcie ręcznej obróbki karoserii. Papier ścierny w rolkach to produkt przydatny nie tylko w profesjonalnych lakierniach. Posłuży także do obróbki karoserii w garażach miłośników motoryzacji - wystarczy tylko wybrać odpowiedni model.