Aluminium to materiał, którego powierzchnię wyjątkowo trudno pokryć przy użyciu szpachli. Dlatego też specjaliści zachęcają w tym celu korzystania ze specjalnych szpachli na aluminium, przystosowanych do wypełnienia tego rodzaju podłoża. Tego typu szpachla to produkt dostępny także i w naszym sklepie internetowym ABRP. Czym więc cechuje się typ szpachli do aluminium i dlaczego warto korzystać z niej, gdy poszczególne elementy samochodu są wykonane właśnie z tego materiału?

Szpachla poliestrowa na aluminium: co ją cechuje?

Czym charakteryzuje się szpachla na aluminium? To przede wszystkim podwyższona przyczepność, dzięki której te produkty znakomicie nadają się do wypełniania nie tylko większych dziur, czy też innych dużych ubytków, ale i również do naprawy pomniejszych zarysowań metalu bądź blachy. Tego typu szpachle to przede wszystkim szpachle samochodowe z płytkami aluminium. Ten dodatek sprawia, że szpachle w każdym czasie cechuje wysoka elastyczność, przekładająca się na łatwość modelowania szpachli: najskuteczniejszy sposób na modelowanie tej szpachli to polerowanie na sucho wykorzystując papiery ścierne o wysokiej granulacji. Szpachle z pyłem aluminiowym mają również podwyższoną odporność zarówno na wszelkiego rodzaju drgania, jak i na obciążenia typu mechanicznego. Szpachle z płytkami aluminium producent przygotowuje również tak, by były odporne na inne czynniki, wśród których znajdują się podwyższone temperatury, smary czy benzyna. Z tego względu dobrej jakości szpachla ułatwia przeprowadzenie konserwacji nie tylko na samochodzie, którego elementy wykonane są z aluminium (najczęściej korzysta się z tej szpachli przy aluminiowych felgach), ale również na innych powierzchniach, takich jak stal cynkowana.

Wygodna obróbka przez papiery ścierne

Jakie produkty tego rodzaju możesz znaleźć w naszym sklepie lakierniczym ABRP? Oferujemy przede wszystkim cenione przez każdego doświadczonego lakiernika szpachle firmy Goldcar. To produkty znane ze swojej niezawodności, które pozwalają osiągać znakomite efekty podczas pracy w lakierni czy też prywatnym garażu. W naszym asortymencie można znaleźć także różne akcesoria przydatne w zależności od przeprowadzanych prac: sprzedajemy między innymi pistolety, gąbki czy szpachle, a także inne materiały, takie jak maty z włóknem szklanym czy podkłady akrylowe. Wszystkie produkty wysyłamy bezpośrednio pod wskazany adres, zamówienie dokonane przed godziną 12 zaczyna być realizowane jeszcze tego samego dnia, a wysyłka powyżej sumy 400 złotych przeprowadzona jest bezpłatnie. Oferujemy również pomoc przy wyborze produktu — można skontaktować się z nami telefonicznie poprzez numer podany na stronie internetowej naszego sklepu, bądź drogą e-mailową. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i doradzić dobór odpowiednich produktów. Zapraszamy do sprawdzenia całego naszego asortymentu i wybranie szpachli oraz akcesoriów, które najlepiej będą pasowały do przeprowadzanych prac.