Filtrowanie

Cena

220,00 zł - 3 380,00 zł

Rodzaj

Moc [W]

Gwint mocowania tarczy

Polerki samochodowe

Polerki samochodowe to obowiązkowe wyposażenie każdego warsztatu samochodowego. Coraz częściej jednak urządzenia do ujednolicania koloru oraz eliminowania tzw. hologramów znajduje się nie w rękach profesjonalisty a osób początkujących, chcących spróbować korekty lakieru samochodowego we własnym garażu. Z tego względu w rozbudowanej ofercie naszego sklepu lakierniczego ABRP posiadamy maszyny polerskie, które tworzone są zarówno dla doświadczonych profesjonalistów oraz zwykłego, początkującego użytkownika.

Polerka samochodowa mimośrodowa czy polerka rotacyjna?

Dobierając polerkę do swoich potrzeb, warto zwrócić uwagę nie tylko na parametry takie jak prędkość obrotowa, średnica tarczy czy moc silnika, ale i również sposób, w jaki pracuje dana maszyna polerska. Możemy wyróżnić dwa rodzaje maszyn do polerowania: modele działające w oparciu o ruch orbitalny (znane także jako maszyna polerska mimośrodowa) oraz polerki samochodowe rotacyjne. Polerka do samochodu rotacyjna to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie: mają sporą niezawodność i doskonale nadają się do długotrwałej pracy, a przy tym są atrakcyjne cenowo. W przypadku początkujących lakierników najlepiej sprawdzi się polerka samochodowa rotacyjna wyposażona w opcję Dual Action. To rozbudowana wersja polerki, zapewniająca wyższy komfort pracy. Drugą opcją maszyna polerska mimośrodowa: jej główny wyróżnikiem jest bardzo mocny silnik, dzięki któremu polerki mimośrodowe mogą osiągnąć bardzo wysoką prędkość obrotową. Praca z taką maszyną (również mogącą obrabiać lakier w trybie Dual Action) pozwala zachować większą kontrolę nad polerowaniem powłoki, aczkolwiek pracę przy jej użyciu najlepiej przeprowadzić dopiero po nabraniu wprawy obsługując mniej rozbudowane pod względem dostępnych opcji urządzenie. Ostatnim rozwiązaniem jest mini maszyna polerska, której mniejsza moc rekompensowana jest przez niewielki rozmiar. Dzięki temu pozwala na komfortową pracę na powierzchni lakieru nawet w trudnych warunkach. Z racji swoich mniejszych osiągów jest też nieco bezpieczniejsza w obsłudze, jest to więc idealny typ polerki dla początkujących lakierników.

Akumulatorowe polerki samochodowe

Nasz sklep ABRP oferuje nie tylko polerki elektryczne czy polerki akumulatorowe. Zapewniamy również dostawę akcesoriów gwarantujących wygodną pracę. Produkt, o którym przede wszystkim należy pamiętać to pojemnik pasty polerskiej, bez którego zarówno polerka elektryczna jak i polerka akumulatorowa zaaplikowana lakierowi mogłaby przyczynić się do jego uszkodzeń. Warto mieć na uwadze, że w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim polerki elektryczne wyposażone w akumulator. To bardzo wygodne rozwiązanie sprawiające, że nie jest konieczny np. kabel czy przewód do przedłużacza by zapewnić dopływ prądu. W przypadku problemów z doborem maszyny zawsze można skontaktować się z naszymi konsultantami. Pomogą dobrać odpowiednią polerkę oraz wszystkie niezbędne akcesoria oraz podpowiedzą, w jaki sposób należy używać urządzenia.