Sprężarki śrubowe w sklepie lakierniczym ABRP

Oferta ABRP to niezawodne sprzęty i akcesoria niezbędne w wielu zakładach przemysłowych, które bez wątpienia przydają się w różnych gałęziach przemysłu. W naszej ofercie znalazły się także sprężarki śrubowe Walter charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Nasze kompresory śrubowe dostępne są w wersji wolnostojącej oraz na zbiorniku. Duży wybór parametrów pozwala na wybranie odpowiedniej sprężarki śrubowej dopasowanych do swoich potrzeb. Jedną z ważnych zalet oferowanych urządzeń jest stosunkowo cicha praca sprężarek śrubowych niezależnie od obciążenia.

Niezawodne sprężarki śrubowe

Kompresory śrubowe, popularnie nazywane sprężarkami, to urządzenia wykorzystywane w wielu branżach przemysłowych. W zależności od potrzeb w ABRP możesz kupić wolnostojące stacje sprężonego powietrza, modele osadzone na zbiorniku oraz wersje sprężarek śrubowych z wbudowanym osuszaczem ziębniczym. Zintegrowany osuszacz pozwala nie tylko na oszczędność energii, ale także na wydajną pracę w trybie ciągłym. Sprężarka śrubowa Walter sprawdzi się doskonale zarówno przypadku małych warsztatów lakierniczych, w średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i w dużych przedsiębiorstwach zajmujących się obsługą setek klientów. Nasze produkty spełniają wszystkie normy stawiane urządzeniom tego typu, są bezpieczne i wykazują dużą wydajność, generując przy tym stosunkowo niewielki poziom hałasu. Co jest szczególnie ważne w przypadku urządzeń działających w trybie pracy ciągłej. Jeżeli chcesz kupić sprężarkę śrubową pozwalającą na wygodną, a co ważniejsze efektywną pracę, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Poznaj nasze kompresory śrubowe

Oferta sklepu internetowego ABRP to między innymi seria sprężarek śrubowych przeznaczonych do wytwarzania sprężonego powietrza. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na pojemność zbiornika sprężarki od 270 do 500 litrów. Natomiast jeżeli chodzi o moc silnika, to do wyboru są urządzenia o mocy od 5,5 do 15 kW. Zużycie energii elektrycznej kompresorów śrubowych uzależnione jest od ich mocy oraz od trybu pracy. Sprężarki śrubowe Walter o zmiennej wydajności za pomocą przetwornicy dostosowują ich wydajność do zużycia powietrza, co przekłada się na bardziej racjonalne gospodarowanie energią elektryczną. Nasze sprężarki śrubowe z osuszaczem gwarantują wysoką wydajność w każdych warunkach pracy. Mogą pracować pod stałym ciśnieniem w warunkach przemysłowych, a moduły śrubowe regulujące pracę sprężarki zabezpieczają przed sytuacjami takimi jak nagłe spadki ciśnienia. Dzięki temu można zapewnić sobie nieprzerwaną i wydajną pracę urządzenia. Nasz wybór sprężarek z osuszaczami i innych kompresorów śrubowych sprawia, że prawidłowy dobór sprężarki nie sprawi Ci najmniejszych problemów. W ABRP kupisz także niezbędne do prawidłowego działania materiały eksploatacyjne. Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie online, właśnie tu kupisz wytrzymały kompresor śrubowy niezbędny wszędzie tam, gdzie do pracy wykorzystywane jest sprężone powietrze. Dzięki nam w celu zakupu sprężarek śrubowych nie musisz nawet wychodzić z domu.