Filtrowanie

Cena

20,00 zł - 240,00 zł

Rodzaj

Środki odtłuszczające do lakierni

Przed przystąpieniem do prac lakierniczych, należy odpowiednio przygotować powierzchnię, którą będziemy pokrywać lakierem. Bardzo ważnym elementem takiego przygotowania jest oczyszczenie powierzchni z pozostałości po oleju, rdzy i innego rodzaju zanieczyszczeń. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie zmywaczy silikonowych, które charakteryzują się krótkim czasem odparowywania i są skuteczne w działaniu. W ofercie sklepu ABRP znaleźć można różnego rodzaju płyny do mycia i inne specjalistyczne środki odtłuszczające.

Środki do odtłuszczania przed lakierowaniem w ofercie sklepu internetowego ABRP

Nasz sklep oferuje środki umożliwiające odtłuszczanie przed malowaniem przeznaczone do mycia różnego rodzaju części samochodowych. Co można znaleźć w naszym asortymencie?

Benzyna ekstrakcyjna - jest to rozpuszczalnik do lakierów i farb olejnych, asfaltowych, ftalowych, benzyny można użyć też do czyszczenia plam z wosków, smarów i olejów. Produkt ma szerokie zastosowanie - można nim myć części samochodu, a po skończonej pracy wyczyścić pędzle lub inne elementy zabrudzone podczas malowania. Cena benzyny ekstrakcyjnej jest niewielka, produkty są dostępne w butelkach o pojemności 0,5, 1 i 5 litrów.

Środek odtłuszczający BASLAC Silicon remover 70-10 - jest to środek do odtłuszczania przeznaczony do stosowania na aluminium, gołą stal i inne istniejące powłoki czy elementy OEM (Original Equipment Manufacturer). Płyn nakłada się na powierzchnię przy pomocy atomizera lub wilgotnego ręcznika, dzięki czemu skutecznie można usunąć brud, pozostałości po olejach, a także zanieczyszczenia silikonowe i pył szlifierski pozostały na naprawianym elemencie.

Środek odtłuszczający QRS Cleaner SC100 - preparaty tego typu, stosowane są do usuwania plam spowodowanych przez tłuszcze, oleje i silikony. Przeznaczony jest do stosowania na powierzchniach wykonanych z tworzyw sztucznych.

Zmywacz do hamulców, tarcz, klocków hamulcowych spray Goldcar - produkty z tej serii są niezwykle wygodne w użyciu, ponieważ dzięki formie sprayu, możliwe jest dotarcie do miejsc, do których dostęp może być ograniczony w związku z małymi przestrzeniami. Wykorzystanie zmywacza zapobiega powstawaniu korozji i nie pozostawia osadu.

Zmywacz silikonu Goldcar - środki z tej serii powstały na bazie rozpuszczalnika i świetnie sprawdzają się do czyszczenia plam ze smoły i silikonów.

Środki czyszczące do odtłuszczania powierzchni

Obecnie na rynku, znaleźć można wiele produktów przeznaczonych do czyszczenia powierzchni przed malowaniem. Te dostępne w naszym sklepie, w kategorii środki odtłuszczające, z pewnością przydadzą się w domowym warsztacie, będą jednak niezbędne w profesjonalnych warsztatach lakierniczych i blacharskich. Specjaliści z branży orientujący się w nowościach, chętnie sięgają do produktów dostępnych u nas ze względu na doskonałą jakość produktów sprawdzonych producentów, szeroki asortyment, cena także jest zachęcająca. Wiele produktów dostępnych u nas, nie ma negatywnego wpływu na środowisko, a także nie zawiera substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i otoczenia. Jeżeli więc szukasz skutecznych środków odtłuszczających o dobrym składzie i potwierdzonej jakości, które nie będą miały negatywnego wpływu na otoczenie i zdrowie osób korzystających z nich, zapoznaj się z ofertą sklepu ABRP i wybierz środki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, jak choćby środki do odtłuszczania przed malowaniem.