W przypadku gdy zachodzi konieczność napraw elementów samochodu wykonanych z tworzyw sztucznych, takich jak zderzaki samochodowe, typowe szpachlówki do materiałów typu stal się nie sprawdzają. W przypadku plastików i innych tworzyw sztucznych konieczne jest zastosowanie odpowiednich szpachli. W naszym sklepie ABRP znajdziesz liczne, wysokiej jakości szpachle na tworzywa sztuczne, które pozwolą Ci estetycznie obrobić podłoża poszczególnych elementów.

Szpachle na tworzywa sztuczne

Wśród produktów, jakie oferuje nasz sklep lakierniczy ABRP nie mogła nie się pojawić szpachlówka do tworzy sztucznych. Czym charakteryzują się szpachle do tworzyw sztucznych? Przede wszystkim wysoką elastycznością. Dzięki przygotowanej przez profesjonalistów mieszance składników szpachla do tworzyw sztucznych ma zredukowany tzw. efekt sprężynowania, co z kolei przekłada się na łatwość, z jaką można podczas pracy przemieszczać się do szpachlowanego miejsca z podłoża. Odpowiednie dopasowanie elementów znajdujących się w składzie produktu zapewnia również optymalną lepkość, a co za tym idzie, jednolitą jakość podczas stosowania. Jakość ta pozostaje na wysokim poziomie także po zakończeniu obróbki mechanicznej, przeprowadzanej przez różnego rodzaju materiały ścierne i akcesoria. Co istotne, szpachla na tworzywa sztuczne pełni podwójną funkcję: z racji swojej specyfiki może być używana jednocześnie jako szpachla wypełniająca oraz wykończeniowa. Szpachla na tworzywa sztuczne z naszego sklepu ABRP to zatem produkt uniwersalny, którego elastyczna formuła pozwala na szerszy zakres zastosowań niż przykładowo szpachlówki do aluminium.

Materiały do obróbki tworzyw sztucznych

Jak przystało na doświadczonego sprzedawcę oferującego lakiery samochodowe, rozcieńczalniki czy materiały do takich prac, jak konserwacja podwozia, oferujemy produkty w kilku różnych wariantach. Można nabyć samo pojedyncze opakowanie szpachli, bądź zdecydować się na wariant zawierający dodatki (np. szpachla na tworzywa sztuczne z utwardzaczem). Staramy się również, by produkty pochodziły tylko od renomowanych producentów: szpachlówka w naszym asortymencie produkowana jest przede wszystkim przez weteranów branży Goldcar. Podobnie jak jest to w przypadku innych oferowanych przez nas produktów do samochodów, takich jak lakiery kolorowe, lakiery bezbarwne bądź podkłady akrylowe, dbamy o to, by cechowały jej konkurencyjne ceny. Zależy nam na tym, by cena nie była naszym jedynym atutem i w związku z tym zapewniamy naszym klientom również ekspresową wysyłkę, przeprowadzaną jeszcze w dniu zamówienia. Co więcej, w przypadku większych zamówień organizujemy ją bez żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli natomiast ciężko Ci podjąć decyzję co do doboru produktu, zachęcamy z korzystania z dostępu do infolinii oraz porad e-mailowych. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą zostanie odnaleziona szpachlówka czy też typ lakieru najbardziej pasujący do danej sytuacji w prywatnym garażu bądź firmowej lakierni.