Rozcieńczalniki do podkładów

Nie da się ukryć, że rozcieńczalniki podkładów epoksydowych oraz utwardzacze do podkładów to jeden z najbardziej niezbędnych produktów w lakiernictwie. Z tego względu zadbaliśmy o spory wybór wysokiej jakości tego rodzaju wyrobów, pochodzących tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dzięki temu w naszym sklepie ABRP bez problemów znajdziesz odpowiedni produkt przeznaczony do wykonywanych przez Ciebie prac lakierniczych.

Produkty do rozcieńczania podkładów epoksydowych

Odpowiedni dobór produktu do rozcieńczania podkładów epoksydowych to niezwykle istotna kwestia w przypadku prac lakierniczych. Tylko i wyłącznie użycie rozcieńczalnika zawierającego odpowiednie parametry zapewnia właściwe parametry farby. Wynika to z faktu, iż rozcieńczalnik do podkładów wpływa na poziom gęstości oraz lepkości lakieru, a co za tym idzie, jego rozlewność i konsystencję. Dlatego też wybierając rozcieńczania podkładów pod lakiery samochodowe, należy dobierać produkty posiadające tylko odpowiednie parametry — w większości przypadków wystarczy rzut oka na opakowanie, w którym znajduje się podkład czy lakier, by zorientować się, jaki sposób rozcieńczania podkładów epoksydowych będzie najlepszym wyborem. Producenci umieszczają stosowne informacje na kartach technicznych poszczególnych wyrobów, więc upewnienie się, czy rozcieńczalnik do podkładów epoksydowych zapewnia właściwe parametry farby, jest szybkie i proste. W naszym sklepie znajduje się przede wszystkim rozcieńczalnik podkładów epoksydowych od firmy Baslac, ale można znaleźć także inne produkty, takie jak rozcieńczalnik BESA. Użycie podkładów epoksydowych wraz z rozcieńczalnikami powinno być przeprowadzone jedynie gdy oba produkty posiadają tylko odpowiednie parametry, dlatego w razie wątpliwości zachęcamy do skorzystania z naszej porady. Podpowiemy odpowiednie parametry techniczne aplikacji oraz wybierzemy najlepszy rozcieńczania podkładów epoksydowych czy też zalecane podkład antykorozyjny.

Rozcieńczalnik do podkładów epoksydowych od najlepszych producentów

Utwardzacz do podkładu to kolejny bardzo istotny dla lakiernictwa produkt. To produkt przeznaczony do kontrolowania procesu schnięcia podkładu i lakieru: odpowiednie nanoszenie zmieni strukturę wiązań chemicznych, w efekcie doprowadzając do jej twardnienia. Warto mieć na uwadze, że podobnie jak rozcieńczalnik podkładów epoksydowych, utwardzacze do podkładów pod lakiery samochodowe muszą być stosowane tylko i wyłącznie w ściśle określonych parametrach, w przeciwnym wypadku może dojść do całkowitego wypaczenia efektu, który miał być pierwotnie osiągnięty. Dlatego też należy sprawdzać informacje na kartach technicznych poszczególnych wyrobów, i kierować się zaleceniami przygotowanymi przez producenta. Szczegółowe proporcje stosowania w przypadku poziomych i pionowych powierzchni są bardzo ważne, dlatego w razie wątpliwości,  nim wybrany zostanie zarówno rozcieńczalnik podkładów epoksydowych, jak i utwardzacz zapraszamy do skonsultowania się z naszymi specjalistami, nim wybrany zostanie zarówno rozcieńczalnik podkładów epoksydowych, jak i utwardzacz. Pozwoli to pracować z mieszaniną odpowiednio dobranych rozpuszczalników oraz utwardzaczy, gwarantujących znakomite wyniki pracy. Sprawdź rozcieńczalniki do podkładów pod lakiery samochodowe w naszej ofercie już dziś!