Akcesoria do lakierowania

Jako profesjonalny sklep lakierniczy zaopatrujemy lakiernie samochodowe oraz klientów indywidualnych nie tylko w lakiery samochodowe, podkłady oraz inne kosmetyki samochodowe, ale i również akcesoria lakiernicze oraz narzędzia lakiernicze. Dzięki nim możesz wykorzystać nasze produkty do konserwacji podwozia oraz uzyskać nienaganny wygląd zewnętrzny samochodu i perfekcyjną jakość powłoki lakierniczej. Jakie akcesoria, na których może skorzystać Twoje auto, oferuje nasz sklep lakierniczy?

Sklep lakierniczy ABRP: jakie akcesoria lakiernicze oferuje?

W naszej ofercie znajdziesz wiele przydatnych produktów do warsztatów samochodowych, lakierni, czy sytuacji gdzie odnawiane jest prywatne auto. Wśród nich znajdziesz między innymi sitko nylonowe papierowe — to specjalne sitko do farby, które umożliwia usuwanie z lakieru wszelkich zanieczyszczeń, nim ten zasili pistolety lakiernicze. Inne przydatne akcesoria lakiernicze to tester koloru w sprayu i aerozolu, pozwalający sprawdzić, czy lakierowanie auta przynosi właściwe rezultaty pod względem koloru, jaki ma lakier. Kolejnym niezbędnym narzędziem do lakierowania są mieszadła, dzięki którym idealnie miksowane są preparaty oraz materiały lakiernicze. Warto mieć też na uwadze produkt do lakierowania taki jak wkłady do pudru kontrolnego: są to produkty przeznaczone do sprawdzenia, czy przeszlifowanie jest na odpowiednio wysokim poziomie. To tylko kilka przykładów tego co w ofercie ma nasz sklep: dostępne są również kleje, sitka do farby - sitka nylonowe oraz inne produkty, które pomogą Ci uzyskać odpowiedni stopień połysku.

Pistolety lakiernicze i lakiery samochodowe z darmową wysyłką

Dlaczego warto skorzystać z tego co zawiera nasza oferta? Wszystkie materiały lakiernicze czy akcesoria typu aplikatory do pudru kontrolnego bądź papiery ścierne pochodzą od sprawdzonego producenta takiego jak Silco. Na przestrzeni lat naszej działalności poznaliśmy dokładnie detale przemysłu produkującego lakiery samochodowe oraz inne typy produktów, więc zapewniamy naszym klientom tylko akcesoria lakiernicze najwyższej jakości. Co istotne, nasz sklep oferuje również nie tylko bezpieczne zakupy, ale i również korzystne ceny. Dodatków, w przypadku większego zamówienia (powyżej 400 zł), nasz sklep wysyła wszystkie materiały lakiernicze i akcesoria do lakieru gratis. Sprawdź naszą linię produktów w kategorii akcesoriów samochodowych i wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie!