Środki do konserwacji profili zamkniętych

Odpowiednie zabezpieczenie karoserii, czy też innych części samochodu, takich jak drzwi, przed korozją pozwala uchronić się przed kosztowną i niestety nieuniknioną renowacją w przyszłości. W jaki sposób może zostać przeprowadzona skuteczna konserwacji profili zamkniętych? Sprawdź naszą ofertę produktów do konserwacji profili zamkniętych i zobacz, jak preparaty ze sklepu ABRP mogą pomóc ochronić Twój samochód.

Profile zamknięte: jakimi środkami konserwować?

Pojawienie się korozji atakującej podwozie i nadwozie jest w zasadzie nieuniknione, gdyż istnieje wiele czynników mogących ją spowodować. Charakterystyczna dla naszego klimatu wilgoć, używanie soli do posypywania dróg czy też oszczędzanie na jakości materiałów przez producentów aut: to wszystko przyspiesza pojawianie się uszkodzeń wywołanych przez korozję. Na szczęście zabieg konserwacji profili zamkniętych może zostać przeprowadzony bez konieczności oddawania samochodu w ręce profesjonalistów, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić na procesie zabezpieczania w auta prowadzonym w warsztacie. Artykuły znajdujące się w naszej ofercie sprawiają, że możliwa jest samodzielna konserwacja profili zamkniętych — wystarczy nabyć środek do konserwacji profili. To uniwersalny preparat na bazie wosku nakładany pistoletem, który wytworzy warstwę chroniącą powierzchnię przed działaniem wody. Aplikacja pistoletem to nie jedyny sposób użycia produktu do konserwacji karoserii — dostępny jest też produkt w sprayu czy do nakładania pędzlem. Ważne jest, by zaaplikować środek do konserwacji profili na suchą powierzchnię lakieru. Dzięki temu dedykowane produkty do konserwacji wypełnią skutecznie wszystkie szczeliny oraz otwory, zapewniając maksymalną ochronę przed wilgocią w progach, drzwiach i ich słupków, oraz wszystkich innych elementach auta.

Konserwacja profili zamkniętych — postaw na preparaty od ABRP

By skutecznie konserwować profile zamknięte, potrzebne są wysokiej jakościowe typy środków i produktu, które zagwarantują pełną ochronę. Z tego względu warto postawić na preparaty do konserwacji profili zamkniętych przygotowane tylko przez sprawdzonych producentów. Dlatego też w każdym czasie posiadamy na magazynie akcesoria oraz preparaty znanych marek, takich jak Boll środek do konserwacji czy też wersje środka wyprodukowane przez Goldcar oraz SikaGard. Poza szerokim zakresem wysokiej jakości produktu oferujemy również błyskawiczną dostawę. Zapewniamy nawet darmowy transport w przypadku, gdy zamówienia złożone są na środek którego wartość w zestawie dochodzi do kwoty 300 zł. Przy konserwacji profili zamkniętych duże znaczenie ma też dbanie o odpowiednią aplikację, w związku z czym oferujemy darmową poradę, która może pomóc nie tylko dobrać opakowanie zawierające dobry środek do specyfikacji danego auta, ale i również podpowie, w jaki sposób użyć preparatu. W celu korzystania z naszego doświadczenia w branży lakierniczej wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami pod numerem telefonu umieszczonym na stronę ABRP.