Filtrowanie

Cena

0,00 zł - 50,00 zł

Utwardzacz

Maty szklane

Maty szklane to typ produktu mający szerokie zastosowanie przy odnawianiu karoserii auta. Szczególnie dobrze produkt ten nadaje się do stosowania w przypadku miejsc na samochodzie, w których pojawiła się rdza. Nasz sklep ABRP oferuje nie tylko pojedyncze maty szklane, ale i również całe zestawy naprawcze, w których skład wchodzi również żywica poliestrowa do laminowania. Sprawdź, jakie maty z włókna szklanego można znaleźć w naszej ofercie.

Mata szklana - wszechstronne zastosowanie

Mata z włókna szklanego to produkt będący w użyciu w wielu branżach: stosuje się go zarówno w przemyśle samochodowym, jak i budowlanym. Swą popularność mata szklana zawdzięcza głównym cechom, takim jak znakomita przyczepność do podłoża, która pozwala za pomocą lepiszcza dokładnie wypełnić wszystkie ubytki na odnawianej powierzchni. Proszkowe maty szklane mogą być stosowane na cały szeregu różnych powierzchni: maty szklane z powodzenie używa się na drewnie, aluminium, stali czy laminatach. Utwardzone maty szklane można następnie swobodnie poddawać szpachlowaniu czy też szlifowaniu. Uzyskane w ten sposób efekty są bardzo odporne na różnego rodzaju działania, wśród których znajduje się między innymi krótkotrwały wpływ wysokich temperatur, smarów czy też benzyny. Oferowane przez nas maty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności, dzięki czemu każdy z naszych klientów może dopasować wielkość zamówienia do ilości części wymagających naprawy przy pomocy maty z włókna szklanego.

Żywice poliestrowe - tylko sprawdzony producent

Maty szklane stosowane są razem z żywicą, która wykonana jest z poliestrów. Dbamy o to, by każdy producent, u którego zaopatrujemy się w żywice poliestrowe do laminowania, był renomowaną na rynku firmą, zatem nasi klienci nie muszą martwić się o końcową jakość lepiszcza, które nie tylko dokładnie wypełni wszystkie ubytki, ale i również będzie cechowało się dużą odpornością. Dobrej jakości żywice poliestrowe gwarantują znakomitą przyczepność oraz sprężystość. Co nie mniej istotne, korzystanie z nich jest bardzo wydajne - jedna, niezbyt gruba warstwa to wszystko, co wystarczy, by uformować odporną na uszkodzenia mechaniczne powierzchnię. Dla wielu z naszych klientów istotna również może być kwestia ekologii. Pod tym względem żywice poliestrowe są również bardzo dobrym wyborem, gdyż korzystanie z nich nie wymaga dodatkowego stosowania różnego rodzaju rozpuszczalników. Dotyczy to zwłaszcza produktów z naszego sklepu, z których każdy przygotował wysokiej jakości producent. Pomimo wysokiej klasy jakościowej cechującej nasze produkty, dbamy o to, by cena pozostawała cały czas atrakcyjna. Oferujemy również błyskawiczną wysyłkę, z opcją dostawy za darmo w przypadku zamówień przekraczających 400 zł. W przypadku wszelkich wątpliwości zapraszamy do skorzystania z dostępu do fachowych porad, udzielanych przez naszych specjalistów telefonicznie oraz mailowo. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszym atrakcyjnym asortymentem i doboru wysokiej jakości produktu, idealnego do Twoich potrzeb.