Filtrowanie

Cena

490,00 zł - 8 110,00 zł

Pojemność zbiornika

Średnica tarczy (mm)

Moc [W]

Akumulator

Gwint mocowania tarczy

Narzędzia blacharsko-lakiernicze w sklepie lakierniczym ABRP

Zadaniem zakładów blacharsko-lakierniczych jest eliminacja szkód będących wynikiem zdarzeń komunikacyjnych (takich jak stłuczki) oraz naprawa karoserii, która została zniszczona. Warsztaty tego typu powinny być w stanie poradzić sobie np. z usunięciem skutków gradobicia i oferować swoim klientom szeroki zakres usług takich jak: poprawa stanu karoserii, usuwanie wgnieceń, polerowanie, usuwanie skorodowanych elementów itd. Do takiej pracy potrzebny jest odpowiedni zestaw narzędzi zawierający szlifierki mimośrodowe, młotek gumowy blacharski itd. Tego typu narzędzia blacharsko-lakiernicze znaleźć można w ofercie ABRP!

Jakie narzędzia blacharskie powinien posiadać warsztat blacharsko-lakierniczy?

Profesjonalne narzędzia lakiernicze to podstawa pracy każdego zakładu tego typu. Klient powinien zwrócić uwagę na to, jaki zestaw narzędzi blacharskich posiada warsztat, gdyż to właśnie ten element świadczy o tym, czy jest to profesjonalna firma. Do najważniejszych elementów wyposażenia warsztatu blacharskiego, kiedy chodzi o narzędzia blacharsko-lakiernicze, zaliczyć należy:

  • pistolet lakierniczy - jest on podstawowym narzędziem w zakładzie blacharsko-lakierniczym. Pozwala on bowiem na wykonywanie prac lakierniczych w bardzo szybkim tempie. Wykonywanie powłok lakierniczych staje się prostsze, a nałożona warstwa jest równomierna i precyzyjnie wykonana.
  • - szlifierki oscylacyjne - kluczowy element wyposażenia warsztatów lakierniczych. Idealny wybór do regeneracji lakieru i wykonywania niewielkich prac lakierniczych oraz w trakcie obróbek wykończeniowych. Przykładem takiego narzędzia jest szlifierka typu Rotex. Taka szlifierka mimośrodowa znacznie przyśpiesza pracę. Wykonanie prac szlifierskich bez tego narzędzia byłoby żmudne.
  • klucze udarowe pneumatyczne - takie klucze powinny charakteryzować się dobrze wyważonym mechanizmem udarowym. W procesie naprawy blacharskiej często trzeba ściągać koła, a do tego przyda się właśnie taki klucz.
  • - zestaw młotków blacharskich - młotek gumowy blacharski to niezbędne narzędzie do napraw blacharskich nadwozi. Pozwala on na naprawę karoserii i modelowanie jej elementów. Zestaw młotków blacharskich znajduje się we wszystkich większych warsztatach blacharsko-lakierniczych.
  • - klepadła blacharskie - przez klepadła blacharskie należy rozumieć specjalny rodzaj młotków blacharskich przeznaczonych do kształtowania i wygładzania blachy. To absolutnie podstawowe narzędzia blacharsko-lakiernicze.

Zestaw blacharski - dlaczego jest tak ważny?

Zestaw narzędzi blacharskich jest niezwykle ważny, gdyż nie tylko znacznie przyśpiesza on pracę zakładu, ale również pozwala na wykonywanie zadań, które w innym przypadku, byłby niemożliwe do zrealizowania. Odpowiedni zestaw narzędzi jest kluczem do sukcesu warsztatu. Nożyce blacharskie, młotek blacharski gumowy, babka blacharska, łańcuch blacharski, szlifierka pneumatyczna, klamra blacharska, zestaw narzędzi pneumatycznych, są elementami absolutnie niezbędnymi w pracy takiego zakładu. Zalecamy stosowanie narzędzi podchodzących od renomowanych firm. Nie tylko cechują się one wysoką żywotnością, ale również pozytywnie wpływają na kulturę i jakość pracy. Solidne narzędzie wysokiej klasy to rozwiązanie lepsze niż tania budżetowa wersja. Szlifierka typu Rotex, narzędzia blacharskie Stanley czy narzędzia blacharskie Komet znaleźć można w niemal wszystkich profesjonalnych warsztatach lakierniczych, a także w ofercie naszego sklepu z narzędziami najwyższej jakości, przeznaczonymi do profesjonalnych zastosowań.