Obok krążków, włókniny czy gąbek ściernych, pasek ścierny przeznaczony jest do szlifowania i polerowania, usuwania wystających fragmentów spawów, do szlifowania szpachli i podkładów uzupełniających. Do użytku przede wszystkim w warsztatach blacharskich i lakierniczych, ale też dla osób hobbystycznie zajmujących się naprawą powierzchni lakierniczych pojazdów. Nasz dobrze zaopatrzony sklep posiada w ofercie paski ścierne w wielu wariantach: w różnych rozmiarach i o różnej granulacji, w tym arkusze ścierne.

Szeroki asortyment - rodzaje pasków ściernych do stosowania na sucho

Paski ścierne do szlifowania maszynowego na sucho, do polerowania podkładu pod lakier nawierzchniowy, do szpachlówki, materiałów wypełniających i elementów plastikowych. Cena produktu gwarantuje wysoką wydajność - powierzchnię roboczą pokrywa powłoka zapobiegająca zaklejaniu ziaren. Mocowanie na rzep, to z kolei oszczędność czasu. Pasek z ceramicznymi ziarnami do wielokrotnego użytku, to jedna z nowszych technologii. Wyższa jakość stosowanego nasypu zwiększa skuteczność szlifowania. Ponadto w czasie szlifowania dochodzi do samoostrzenia się ziaren, co przedłuża czas używania. Podczas pracy nie nagrzewa się szlifowana powierzchnia, co pozwala na przyspieszenie prac. Nieco wyższa cena przekłada się na jakość. Sklep ABRP oferuje różnego przeznaczenia profesjonalne materiały ścierne. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli i pracowników warsztatów lakierniczych i blacharskich, ale też do osób hobbystycznie zajmujących się naprawą powierzchni lakierniczych pojazdów. Swój wybór uzależnij więc od potrzeb i możliwości - w naszej ofercie znajdziesz paski nie tylko o różnej granulacji, ale też do współpracy z różnymi narzędziami, a także materiały ścierne w arkuszach.

Paski ścierne wodne, paski ścierne o strukturze siatki i pasek wielootworowy

Taśmy ścierne wodne na podłożu papierowym lub foliowym, wodoodporne, mocowane są na rzep, co ułatwia szybki i montaż i trwałe przyleganie do powierzchni roboczej szlifierki. Przeznaczone do szlifowania i polerowania wnęk, profili i innych trudno dostępnych miejsc. Używaj wszędzie tam, gdzie zwykły arkusz ścierny się nie sprawdzi. Za ich pomocą wykonasz korekty lakieru nawierzchniowego na mokro. Przyjazna cena, a w naszej ofercie - różne rozmiary i granulacja. Materiał ścierny w postaci siatki mocowanej na rzep, o wysokiej agresywności ziarna, odpornej na rozdarcia. Ma wydłużony czas użytkowania. Struktura nawierzchni zapewnia optymalne odprowadzanie pyłów. Stosowane do polerowania lakierowanych powłok, usuwania zanieczyszczeń, szlifowania podkładu wypełniającego, do korygowania nierówności na obrzeżach miejsc nałożenia szpachlówki czy polerowania warstwy podkładowej. Pasy ścierne wielootworowe w różnych rozmiarach i o różnej granulacji. Posiadają otwory służące do odprowadzania pyłów, pasujące do otworów w szlifierce. Dzięki specjalnemu układowi otworów zwiększa się szybkość szlifowania i wydajność. W ofercie są również paski perforowane metalowe z jednostronnym wysypem diamentowym. Ich cena jest nieco wyższa, ale adekwatna do jakości. W zależności od przeznaczenia możesz zakupić pojedyncze taśmy albo w kompletach - opakowanie zawiera większą ilość, więc cena jest bardziej atrakcyjna. Nasza pomoc pomoże dokonać Ci optymalnego wyboru, bez względu na to, czy potrzebujesz materiał ścierny w arkuszach, czy inne rozwiązanie.