Taśmy odchylające i liniowe w sklepie lakierniczym ABRP

W trakcie prac lakierniczych ważne jest odpowiednie zabezpieczenie elementów szklanych i gumowych, które mogłyby ulec zabrudzeniu lub nawet zniszczeniu. Najprostszym sposobem zabezpieczenia powierzchni uszczelek, które chcemy uchronić przed zabrudzeniem, jest zastosowanie rozwiązań takich jak taśmy liniowe oraz taśmy odchylające, wykorzystywane zarówno przez profesjonalnych lakierników, jak i przez amatorów. W ofercie sklepu ABRP znajdziesz taśmy maskujące odchylające marek Goldcar oraz 3M, zapoznaj się z całym naszym asortymentem i wybierz produkty, które ułatwią Ci pracę.

Poznaj nasze taśmy liniowe

Lakierowanie powierzchni karoserii wiąże się z możliwością przypadkowego pokrycia lakierem także elementów nieprzeznaczonych do malowania takich jak szyby, reflektory czy uszczelki. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji gdy lakierowane są duże powierzchnie, a do pracy wykorzystuje się pistolety lakiernicze. Jeżeli chcesz oszczędzić sobie dodatkowe pracy, polegającej na oczyszczaniu przypadkowo pomalowanych elementów, koniecznie zadbaj o ich odpowiednie zabezpieczenie. Najprostszym rozwiązaniem będą dostępne w naszej ofercie taśmy maskująco odchylające. Oferta ABRP to między innymi taśmy do uszczelek marki Goldcar oraz taśmy maskujące do odcięć, oraz do szyb marki 3M. Zarówno Goldcar, jak i 3M to producenci, których taśmy odcinające są chętnie wybierane przez profesjonalistów oraz przez klientów detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą w tym zakresie. Dzięki odpowiednio dobranym taśmom można znacząco ułatwić sobie pracę podczas lakierowana nadwozia samochodu. Specjalistyczne, elastyczne, a do tego wąskie taśmy liniowe pozwalają na precyzyjne maskowanie trudnych krawędzi i obszarów. To pozwala zapobiec nieestetycznemu efektowi odcinania krawędzi

Taśma do maskowania i taśma odchylająca – dlaczego warto je stosować

Taśma maskująca pozwala skutecznie zabezpieczyć przede wszystkim uszczelki znajdujące się w drzwiach, oknach itp. Stosując taśmy cienkoliniowe, można z łatwością umieścić je w taki sposób, aby chroniły gumową powierzchnię przed zabrudzeniem jej drobinami lakieru. Z kolei taśmy służące do odchylania ułatwiają dostęp do miejsc pomiędzy uszczelką a karoserią i jednocześnie zabezpieczają uszczelkę szyby przed zabrudzeniem. Winylowe taśmy maskujące pozwalają na bardzo precyzyjne maskowanie, sprawdzają się doskonale nawet w przypadku skomplikowanych wzorów. Zaletą taśmy jest możliwość jej wygodnego odklejenia po zakończeniu prac lakierniczych. Taśmy klejące tego typu nie pozostawiają śladów kleju, nawet po wygrzewaniu w temperaturze 121°C. Ponadto prezentowana taśma liniowa nie jest podatna na podnoszenie się, co jest szczególnie ważne w przypadku różnych powierzchni, zagłębień i krawędzi. W internetowym sklepie lakierniczym ABRP znajdziesz produkty najwyższej jakości, które pozwolą usprawnić prace lakiernicze. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i do wyboru taśm o preferowanej długości i szerokości. Najwęższe taśmy klejące mają szerokość 3 mm, a najszersze 15 mm, jeżeli natomiast chodzi o długość, to oscyluje ona pomiędzy 9 a 33 metrami, w zależności od rodzaju i producenta. Postaw na jakość i wybierz produkty z oferty ABRP!