Podkłady mokro na mokro

Sposób lakierowania "mokro na mokro" to sprawdzona alternatywa dla lakierowania "na sucho". Lakierowanie przeprowadzane jest w inny sposób niż w przypadku sposobu "suchego", co zdaniem wielu lakierników przekłada się na kilka istotnych zalet. Co możesz zyskać lakierując samochód przy pomocy produktów takich, jak podkłady wet on wet? Jakie produkty tego rodzaju możesz nabyć w naszym sklepie lakierniczym ABRP?

Metoda lakierowania mokro na mokro: właściwości

Jakie są właściwości lakierowania w systemie mokro na mokro? Tego rodzaju lakierowanie oparte jest na rozprowadzaniu lakieru na powierzchni nieprzeszlifowanego jeszcze podkładu. W związku z tym, że zlikwidowana zostaje konieczności szlifowania, nie jest niezbędne korzystanie ze szpachli. Każdą kolejną warstwę należy aplikować po wyschnięciu poprzedniej, dbając o odpowiedni sposób aplikacji. Ze względu na swoją specyfikę, renowacja wykorzystująca podkłady na lakier samochodowy mokro na mokro ma dwie zalety. Pierwszą z nich jest szybkość pracy: podkłady akrylowe wet on wet to produkt niewymagający długiej, dodatkowej obróbki (takie jak wspomniana wcześniej konieczności szlifowania), co przekłada się na redukcję czasu pracy. Drugą zaletą, jaką mają podkłady akrylowe mokro na mokro, jest to, że po udanej aplikacji podkład wet on wet ma bardzo gładką powierzchnię, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów motoryzacji dbających o walory estetyczne swoich samochodów. Znakomita rozlewność oraz doskonała przyczepność, jaka cechuje dobrej jakości dwuskładnikowy podkład akrylowy na mokro to właściwości, które pozwalają osiągnąć zadowalające cechy wizualne.

Dwuskładnikowy podkład akrylowy do lakierowania na mokro wysokiej jakości - szybkie schnięcie i doskonała przyczepność

Jeżeli planujesz lakierować auto metodą morko na mokro, musisz wyposażyć się w podkład mokro na mokro — są to podkłady składające się dwóch komponentów, zapewniających im takie cechy jak szybkie schnięcie i znakomita rozlewność. Wszystkie niezbędne produkty bez żadnych problemów znajdziesz na stronie naszego sklepu, w tym podkład mokro na mokro. Nasz asortyment dobieramy, dbając o to, by znajdywały się w nim jedynie produkty od sprawdzonego producenta. Zgodnie z tą zasadą masz możliwość znaleźć u nas podkład akrylowy mokro na mokro, który przygotowała firma RoberloSilco czy też Baslac. Staramy się również o to, by cena netto pozostawała na konkurencyjnym, przyjaznym dla portfela poziomie. Pomimo wysokiej jakości tych produktów, należy mieć na uwadze, że podkład akrylowy mokro na mokro musi być stosowany dokładnie z opisem znajdującym się na karcie technicznej: istotne jest zwłaszcza sprawdzenie, jaką ilość rozpuszczalnika niezbędna gdy aplikowany jest dany dwuskładnikowy podkład akrylowy. W razie potrzeby zdobycia dokładnych informacji dotyczących metody aplikacji podkładu bądź decyzji co do tego, który podkład akrylowy mokro na mokro będzie najlepszym wyborem, warto skorzystać z możliwości zasięgnięcia porady w od fachowców z naszego sklepu. Dzięki niej dobierzesz nie tylko podkład akrylowy mokro, ale i też utwardzacz bądź jeden z wielu innych produktów, jakie oferuje nasz sklep.