Zaprawki lakiernicze

Klienci poszukujący produktów z kategorii zaprawki lakiernicze znajdą w naszym sklepie liczne artykuły, które pozwalają na sprawne przeprowadzenie renowacji każdego samochodu. Czym cechuje się typowy zaprawkowy lakier nabyty w sklepie lakierniczym ABRP i w jakich sytuacjach stosuje się go najczęściej?

Lakiery zaprawkowe: kiedy warto zakupić?

Lakiery zaprawkowe to specjalne lakiery, stosowane do miejscowych napraw na powierzchni karoserii. Można go z powodzeniem stosować do naprawiania różnego typu uszkodzeń, takich jak na przykład:

  • - Eliminowanie dużych, głębokich ubytków w lakierze — nawet takich, które sięgają do powierzchni na której znajduje się lakier bazowy.
  • - Niwelowanie drobnych, pojedynczych ubytków na powierzchni lakieru: koszt zaprawek lakierniczych jest zdecydowanie mniejszy niż np. wizyta w warsztacie na lakierowanie całej powierzchni, więc zaprawka jest w przypadku punktowych uszkodzeń bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Zaprawki lakiernicze to dobry sposób gdy trzeba pozbyć się wszelkiego rodzaju odprysków lakieru oraz rys (np. na słupku drzwi kierowcy).

Lakier zaprawkowy do samochodu można używać na powierzchniach wykonanych z różnego rodzaju materiału. Nakłada się go zarówno na blachy aluminiowe oraz stalowe, jak i tworzywa sztuczne. Dzięki temu zaprawki lakiernicze pozwalają wyeliminować odpryski na całej powierzchni. Co nie mniej istotne, zaprawki na naszym magazynie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala dobrać je do wszystkich marek samochodów. Wystarczy sprawdzić na tabliczce znamionowej kod koloru, jaki ma lakier bazowy pokrywający dany model samochodu i dobrać produkt mający ten sam typ kodu lakieru.

Lakier zaprawkowy po kolor samochodu: w jakiej formie jest sprzedawany?

W jakiej formie sprzedawany jest ten produkt? Najpopularniejsze produkty tego rodzaju dostępne są w formie niewielkiej buteleczki z pędzelkiem. Ten pędzelek to wygodne narzędzie do wyeliminowania odprysku czy rysy w każdym miejscu, gdzie samochód został uszkodzony. Patyczki i pędzelki to nie jedyne rozwiązaniu umożliwiające sprawną pracę. Należy pamiętać, że po nałożeniu bazowego lakieru zaprawkowego, trzeba położyć też lakier bezbarwny. Każdy renomowany producent dodaje pojemnik z lakierem bezbarwnym do zestawu z zaprawką, więc zazwyczaj nie trzeba wyposażać się w dodatkowy produkt. Wielu klientów wybiera także zaprawki w sprayu, w celu korzystania z nich przy pracy prowadzonej na większej powierzchni karoserii. Jeszcze inną opcją dostępną w naszym sklepie motoryzacyjnym są zaprawki w formie sztyftu. Tego rodzaju zaprawki lakiernicze są w zasadzie niezbędne, gdy naprawiana powierzchnia ma głębokie rysy. Każdy producent zaprawek w sztyfcie dołącza do lakieru specjalny aplikator, umożliwiający dokładne nałożenie zaprawki. Dzięki niemu sztyft sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku rys cechowanych przez dużą głębokość oraz podłużny kształt.

Zaprawka lakiernicza z ABRP: wysoka jakość i zróżnicowane kolory

Lakiery zaprawkowe to wydajne i tanie rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy wolisz samemu przeprowadzić naprawę karoserii (np. po drobnym otarciu na parkingu), zamiast oddawać auto do kosztownej renowacji w warsztacie. Dlaczego warto sprawdzić stronę zaprawki lakiernicze sklep ABRP? Przeglądając ofertę naszego serwisu natrafisz tylko i wyłącznie na produkty, które cechuje sprawdzona marka i producent, a co za tym idzie, 100% skuteczność działania. Dbamy również o to, by produkty dostępne były w kolorze każdego samochodu. Staramy się również, by ceny pozostawały ciągle atrakcyjne zarówno dla klientów zakupujących towar hurtowo, takich jak warsztaty samochodowe, jak i osób prywatnych chcących poprawić kolor na swoim samochodzie. W każdym czasie oferujemy opcję darmowej dostawy, przeprowadzanej w przypadku większych zakupów. Dodatkowo, jeżeli nie jesteś pewien, jaki konkretnie produkt wybrać, zadzwoń na podany na stronie telefon. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą dobrać artykuły idealnie pasujące do marki Twojego auta oraz tego jaki ma kolor!