Pasty polerskie dla lakierników

Do uzyskana idealnie wyszlifowanej powierzchni lakieru, którą cechuje nie tylko atrakcyjny połysk, ale i także brak jakichkolwiek defektów, niezbędna jest profesjonalna pasta polerska do samochodu. W związku z tym zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie dostępne były środki polerskie do polerowania samochodu pochodzące tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów. Przed zakupem warto zastanowić się jednak, jakie pasty ścierne nadadzą się najlepiej do danej karoserii samochodu. Sprawdź więc, jakie znajdują się w naszej ofercie.

Profesjonalna pasta polerska — jak wybrać?

Wybierając pastę polerską, możemy wybierać spośród produktów cechujących się różnym poziomem ścierności: poszczególne warianty past polerskich zawierają różne typy tzw. ziarna polerskiego: to sproszkowane ścierniwo kluczowe do przeprowadzenia pełnej korekty lakieru. Jakiego rodzaju pasty polerskie mogą nabyć nasi klienci?

Pasty polerskie do lakieru samochodowego z małym ścierniwem: taka pasta polerska zazwyczaj nabywana jest w celu korzystania przy usuwaniu tzw. hologramów, czyli małych, ale jednak wciąż widocznych rys szpecących karoserię. Ich zastosowanie to także pobieżne odświeżanie lakieru.

Pasta polerska do auta ze średnim ścierniwem: te produkty to pasta polerska sprawdzająca się do usunięcia nie tylko hologramów, ale i także do użycia na lakierze zawierającym średniej wielkości rysy. Co więcej, tego typu pasta polerska zapewnia też znakomicie wykończony lakier samochodowy.

Pasta polerska samochodowa z grubym ścierniwem: egzemplarze takiej pasty pozwalają wyeliminować nawet najgłębsze rysy. Pamiętaj jednak, że w związku z siłą, jaką mają te środki, po zakończeniu usuwania rys prawdopodobnie niezbędne będą mniej silne pasty wykończeniowe, zapewniające wysoki połysk.

Pasty ścierne o zmiennej wielkości: nowoczesny typ pasty polerskiej

Warto mieć na uwadze także jeszcze jeden typ pasty: są nim nowoczesne mleczka polerskie zawierające ścierniwo o zmiennej wielkości. Takie kosmetyki samochodowe zmieniają swoją charakterystykę zależnie od przeprowadzanych prac, zmniejszając rozmiar zawartego w paście granulatu wraz z polerowaniem pojazdu. Poza różnymi typami past możesz w naszych sklepach znaleźć także akcesoria, bez których nie może obejść się polerowanie. Nasz sklep zawiera między innymi różnego rodzaju ściereczki z mikrofibry czy pady przeznaczone do rozprowadzania pasty na auto. Wykończenie lakieru polerką z naszego sklepu ułatwia dodatkowo fakt, że dbamy o to, by każdy produkt reprezentował renomowany producent. Dzięki temu w naszym asortymencie dostępne jest zawsze mleczko polerskie do lakieru samochodowego takiego producenta MenzerenaKoch czy też Farecla. Zamawiając produkty, możesz skorzystać z porady naszych specjalistów, dzięki czemu szybko dowiesz się, do czego konkretnie przeznaczona jest dana pasta polerska do samochodu na rysy, oraz z jakiego produktu najbardziej skorzysta Twój samochód czy inna maszyna. Sprawdź naszą ofertę i wyposaż się idealny zestaw do polerowania oraz najlepsze preparaty, jak choćby mleczko polerskie do samochodu!