Lakierowanie

W kategorii lakierowanie znajdują się gotowe lakiery bazowe R-M (należącego do jednego z największych koncernów chemicznych BASF) oraz IVAT lakiery metaliczne (metaliki), lakiery perłowe, lakiery trójwarstwowe, solid, wszystkich marek samochodowych. Lakiery akrylowe, lakiery poliuretanowe R-M oraz IVAT, które mogą mieć zastosowanie nie tylko w branży napraw samochodów osobowych ale także w przemyśle stolarskim, rolniczym oraz przemyśle ciężkim. Roberlo, Goldcar, Goldcar +, R-M, Silco, Novol to tylko kilku producentów produkujących m.in. lakiery bezbarwne, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki i utwardzacze znajdujących się w naszej ofercie. CZYTAJ WIĘCEJ

Środki do lakierowania samochodu

Estetyczny i zadbany wygląd samochodu, to marzenie wielu kierowców. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy i wizytówką samochodu jest błyszczący lakier samochodowy. Dzięki specjalnym właściwościom lakieru warstwa ochronna, która powstaje po pokryciu karoserii, pozwala zabezpieczyć powierzchnię przed działaniem czynników zewnętrznych, a w efekcie przed uszkodzeniami i korozją. Lakier ma także funkcję estetyczną - pozwala nadać kolor samochodowi. Produkty niezbędne do poprawnego wykonania lakierowania znajdziesz w naszym sklepie.

ABRP - lakiery samochodowe najwyższej jakości

Lakierowanie jest złożonym procesem, do którego należy starannie się przygotować i ściśle stosować do instrukcji. Tylko dzięki takiemu działaniu możliwe będzie uzyskanie ostatecznego, satysfakcjonującego efektu, jakim będzie powłoka lakiernicza bez żadnych defektów, które mogą przyczynić się na rozwój korozji czy wpływ innych czynników zewnętrznych, matowienie, uszkodzenia mechaniczne, odpryski itp. Niezwykle ważnym aspektem, jest także dobór odpowiednich środków lakierniczych, które znaleźć można na stronie sklepu internetowego ABRP. Użycie jakościowych materiałów, których jakość gwarantuje producent, a także dostosowanie ich do konkretnych potrzeb klientów sprawi, że naprawa czy odświeżenie powierzchni z pewnością zakończy się sukcesem. W naszym sklepie znaleźć można zróżnicowane produkty mieszczące się w kategorii "lakierowanie". Znajdziesz tam zarówno lakiery gotowe, bezbarwne i w sprayu, a także dodatki lakiernicze, rozcieńczalniki, utwardzacze i inne. Preparaty dostępne w naszej szerokiej ofercie, są uznane i doceniane na rynku lakierniczym przez profesjonalistów. Przed zakupem konkretnych produktów, warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie, a także w razie potrzeby skorzystać z fachowego doradztwa naszych doświadczonych pracowników.

Konserwacja lakieru samochodowego

Obecnie na rynku znaleźć można wiele preparatów przeznaczonych do konserwacji lakieru samochodowego. Warto jednak postawić na sprawdzone środki, które cieszą się wysoką jakością, którą może zapewnić producent. W ofercie sklepu ABRP znaleźć można niezbędne preparaty, które idealnie sprawdzą się podczas konserwacji. Do pielęgnacji lakieru z pewnością przydadzą się różnego rodzaju akcesoria, takie jak gąbki polerskie czy maszyna polerska, a także woski, glinki, pasty czy mleczka do usuwania rys. Wymienione produkty można kupić pojedynczo, ale warto również wspomnieć o dobranych w zestawy artykułach wyselekcjonowanych przez profesjonalistów. Tego typu zestaw pozwoli odświeżyć i zadbać o samochód. Kosmetyki samochodowe są przeznaczone zarówno do stosowania we wnętrzu samochodu, jak i do jego zewnętrznych części - karoserii, podwozia czy lakieru. Regularne stosowanie kosmetyków samochodowych sprawia, że auto nie tylko prezentuje się świetnie, ale przede wszystkim jest chronione przed zabrudzeniami, a powłoka ochronna zapobiega uszkodzeniu lakieru. Nie można również zapominać o cieszącym oko doskonałym wyglądzie!

W ABRP znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do konserwacji lakieru samochodowego

Pielęgnacja lakieru, to proces wieloetapowy, który należy powtarzać regularnie. Dzięki systematycznemu stosowaniu produktów umożliwiających konserwację lakieru samochód będzie prezentował się rewelacyjnie, a co ważniejsze właściciel będzie mógł w pełni cieszyć się jego wyglądem bez obaw o korozję czy uszkodzenia zewnętrzne. Pielęgnacja lakieru przyda się więc nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także funkcjonalne. W celu korzystania z produktów znajdujących się w naszym sklepie, wystarczy przejrzeć ofertę, w której znaleźć można preparaty do lakierowania najwyższej jakości. Wybierz ABRP - sklep z lakierami samochodowymi oraz innymi specjalistycznymi produktami.