Futra polerskie

Planujesz wyposażyć się w solidne futro polerskie do polerki w firmowym zakładzie motoryzacyjnym bądź osobistym garażu. Zobacz jaka gąbka polerska dostępna jest w naszym sklepie ABRP: dbamy o, to by w ofercie znajdowały się tylko artykuły wysokiej jakości. Dzięki nim proces polerowania powierzchni karoserii, a co za tym idzie, pielęgnacja samochodu będzie przebiegała szybko i wydajnie. Czym więc charakteryzują się futra polerskie dostępne na naszej stronie?

Gąbka polerska: jaka twardość do korekty lakieru?

Gąbki do polerowania sprawdzają się przede wszystkim w funkcji akcesoriów, przy których użyciu można przeprowadzić ostateczne polerowanie lakieru: przydają się zarówno gdy trzeba usunąć wyraźne rysy pojawiające się na lakierze, jak i dokonać drobnej korekty lakieru. Ostateczny efekt zależy od jej twardości. Najczęściej stosuje się trzy typy tych narzędzi: miękkie, średnio-twarde oraz twarde. Przy jakich pracach może służyć konkretna gąbka polerska?

Gąbki polerskie miękkie: gąbki te należy stosować gdy przeprowadzamy zabieg mający na celu nadanie ostatecznego połysku. Można stosować je również, nakładając pasty, by uzyskać wygląd pożądanego efektu.

Gąbki średnio-twarde: to swoisty wariant uniwersalny, który doskonale radzi sobie, gdy lakier potrzebuje oczyszczenia ze średniej wielkości uszkodzeń czy defektów. Zalecamy naszym klientom korzystanie z tych produktów w duecie z pastami polerskimi typu uniwersalnego (również dostępnymi w naszym asortymencie).

Gąbki polerskie twarde: te typy padów polerskich sprawdzają się najlepiej w przypadku wyraźnych, głębokich rys. Polerka przy wykorzystaniu tych artykułów szybko i sprawnie doprowadzi do korekty lakieru i jego defektów.

Futro polerskie i pasty polerskie w korzystnych cenach

Warto mieć na uwadze, że gąbki polerskie na rzep posiadają alternatywę, którą są futra polerskie. Futro polerskie zapewnia jeszcze mocniejsze efekty niż gąbki: włosie z syntetycznej wełny daje naprawdę wyraźne efekty, w związku z czym futro polerskie na rzep rekomendowane jest przede wszystkim przy usuwaniu naprawdę głębokich rys, co może okazać się przydatne w sytuacji, gdy samochód jest np. stary bądź po tzw. przejściach. Zarówno pady na rzep, których futro zawiera wełnę, jak i pady wykorzystujące mikrofibrę pochodzą w naszym sklepie tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dostępne są między innymi egzemplarze futra polerskiego od SIA Abrasive czy też gąbka do polerowania od firmy Farecla. Zamawiając futro polerskie oraz inne akcesoria możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów: pomogą Ci w doborze futer polerskich, odpowiedzą na wszystkie istotne pytania, a także wskażą inne przydatne produkty (np. lakiery bezbarwne), które mogą okazać się pomoce w przypadku planowanych przez Ciebie prac. Miej na uwadze, że zamówienia złożone na produkty dochodzące razem w koszyku do sumy co najmniej 300 złotych wysyłane są za darmo. Warto więc skorzystać z naszej rozbudowanej oferty, i wyposażyć się w kompleksowy zestaw produktów do pielęgnacji samochodów.