Filtrowanie

Cena

0,00 zł - 8 110,00 zł

Średnica

Średnica tarczy (mm)

Napięcie (V)

Moc [W]

Gwint mocowania tarczy

Wymiary

Maszyny i narzędzia szlifierskie w sklepie lakierniczym ABRP

Szlifierka to podstawowe narzędzie do obróbki drewna, metalu lub kamienia. Maszyny szlifierskie znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, są wręcz niezastąpione w lakierniach, blacharniach i zakładach zajmujących się naprawą i renowacją samochodów. W sklepie internetowym ABRP możesz znaleźć duży wybór narzędzi przeznaczonych do szlifowania produktów o różnej twardości. Mamy także niezbędne akcesoria szlifierskie takie jak ściernice, bloki ścierne, klocki szlifierskie, tarcze do krążków itp.

Nowoczesne narzędzia do szlifowania

W kategorii maszyn i narzędzi do szlifowania umieściliśmy wybór produktów najwyższej jakości, sygnowanych znanymi markami. Wśród nich znaleźli się producenci tacy jak 3M, INDASA, GoldCarRUPES i kilku innych. Są to narzędzia sprawdzające się zarówno w przypadku stosowania w profesjonalnych przedsiębiorstwach usługowych, jak i w przypadku klientów indywidualnych. Odpowiednio dobrane urządzenie oznacza zdecydowane przyspieszenie i ułatwienie w pracy. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się na szlifierkę elektryczną lub na nowoczesną szlifierkę pneumatyczną charakteryzującą się wyjątkowo cichą i płynną pracą. Warto też zwrócić uwagę, że w tej kategorii znalazły się także akcesoria do szlifowania oraz wymienne elementy do szlifierek takie jak na przykład dyski bazowe i miękkie tarcze do krążków 3M. Dobór odpowiednich akcesoriów to połowa sukcesu. Szlifowanie to proces wymagający dokładności i staranności, dlatego produkty do niego potrzebne należy dobierać ze szczególną starannością. Ważną cechą, wpływająca na wybór poszczególnych produktów takich jak blok ścierny, klocek szlifierski czy ściernica jest ich ziarno oraz materiał, z jakiego są wykonane. Gradacja ziarna i dobór materiału zależy od etapu pracy szlifierki. W zależności od potrzeby mamy klocki miękkie i twarde oraz bloki gumowe i korkowe.

Akcesoria szlifierskie

Produkty takie jak szlifierka marki RUPES, to sprzęt w pełni profesjonalny, zaprojektowany do podłączenia do systemów odciągowych. Dzięki temu nie trzeba przerywać pracy w celu usunięcia opiłków z czyszczonej powierzchni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na zdecydowane przyspieszenie pracy. Oferta sklepu internetowego ABRP to maszyny i narzędzia szlifierskie wysokiej jakości. Są one produkowane przez firmy specjalizujące się w wytwarzaniu akcesoriów i narzędzi przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązania stworzone przez profesjonalistów. Dzięki nam proces szlifowania blacharki samochodowej staje się nie tylko łatwiejszy, ale także bardziej wydajny i bezpieczniejszy. Oprócz pełnowymiarowych szlifierek mamy także nowoczesne klocki szlifierskie, które dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi pozwalają na dotarcie nawet do trudniej dostępnych elementów nadwozia samochodowego. Nasze produkty kupisz online, zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę, wybierz odpowiednie narzędzie, które przyda się w twojej branży.