Przy produkcji samochodów coraz częściej korzysta się z tworzyw sztucznych: są nie tylko łatwiejsze w obróbce, ale też lżejsze. Z tego względu żadna hurtownia chemiczna nie może sobie pozwolić na to, by na jej stanie nie znalazły się lakiery samochodowe do plastików i różnych podłoży. Nasz sklep lakierniczy jest więc wyposażony w liczne produkty tego typu, przydatne zarówno dla firm, lakierni i profesjonalistów, jak i amatorów potrzebujących podkładu na tworzywa sztuczne do renowacji we własnym garażu.

Sprawdzone podkłady na tworzywa sztuczne

Segment rynku motoryzacyjnego produkujący kosmetyki samochodowe już dawno przystosował się do coraz powszechniejszego korzystania z tworzyw sztucznych do produkcji samochodów. Dzięki temu dostępne są liczne produkty lakiernicze do elementów z plastiku bądź innych tworzyw sztucznych. Przykładowo, nasza firma ma ofercie lakiery kolorowe, lakiery bezbarwne, wiele typów lakierów akrylowych. Co więcej, wiele typów lakieru dostępnych jest też w formie spray. Nim jednak rozpocznie się konserwacja podwozia, bądź innych części samochodowych zazwyczaj konieczne użycie odpowiednich podkładów. W naszym sklepie dostępne są na przykład produkty takie jak podkłady na plastik, podkłady do powierzchni poliuretanowych czy grunty na tworzywa sztuczne wykonane z polipropylenu. Korzystając z tego typu mieszanin można przygotować się do konserwacji o odnawiania różnych elementów. Wśród nich znajdują się:

  • - zderzaki,
  • - deski rozdzielcze,
  • - kierownice,
  • - listwy,
  • - spojlery,
  • - kołpaki,
  • - lusterka.

Stawiamy tylko na sprawdzone produkty, które dostarcza nam tak renomowany producent jak Roberlo czy Silco. Dzięki dbaniu o jakość oferowanych podkładów i lakierów oraz kompletne portfolio produktów uznanych producentów naszym klientom łatwo przychodzi dopasowanie zamawianych produktów do swoich potrzeb.

Podkłady na tworzywa sztuczne w sklepie lakierniczym ABRP

Czym cechuje się podkład na plastik czy grunt na tworzywa sztuczne oferowany przez nasz sklep? Z pewnością możemy zagwarantować znakomitą przyczepność podkładów. Dzięki niej lakier będzie ściślej przylegał do odnawianej powierzchni, dając znakomity efekt wizualny. Co więcej, niektóre z naszych lakierów cechują się również silnymi właściwościami antykorozyjnymi — za przykład może posłużyć między innymi lakier Grunt Plastic Primer QRS. Użycie jego mieszanin to znakomity sposób na zabezpieczenie karoserii przed rdzą. Warto mieć na uwadze, że w naszym sklepie można również nabyć podkład do aplikacji przy pomocy sprayu czy aerozolu. Oferujemy również inne produkty lakiernicze, takie jak rozcieńczalniki czy akcesoria ułatwiające polerowanie. Dbamy przy tym o to, by cena produktu w naszym sklepie nie była wysoka. Dodatkowo, gdy suma zakupów przekroczy 400 złotych, oferujemy darmową dostawę. Skorzystaj więc z dostępu do naszych renomowanych produktów, wyposaż się produkty, które przygotował sprawdzony produkty i postaw na podkłady, które cechuje wysoka przyczepność, wytrzymałość oraz szybkość schnięcia!