Jako ABRP, doświadczona firma prowadząca sklep zawierający produkty lakiernicze takie jak rozcieńczalniki do lakieru, posiadamy również liczne podkłady wypełniające. Bogaty asortyment znajdujący się w naszym sklepie zawiera liczne produkty tego typu, zatem bez problemu znajdzie tutaj coś dla siebie zarówno profesjonalista, jak i amator.

Dołącz do zadowolonych klientów naszego sklepu online. Postaw na solidne rozwiązania, dzięki produktom do pielęgnacji karoserii.

Do czego wykorzystywane są podkłady wypełniające?

Zgodnie z zasadami sztuki praktykowanej przez specjalistów od lakierów, podkład wypełniający należy stosować przy kilku typach prac.

  • Podkład wypełniający do samochodu znakomicie nadaje się między innymi do zniwelowania małych ubytków czy rys w powierzchni, która jest naprawiana.
  • Produkty te wykorzystuje się również w charakterze warstwy zapewniającej znakomitą przyczepność nakładanych na nią lakierów.
  • W zależności od wykonywanych prac, podkłady lakiernicze wypełniające mogą posłużyć również do odizolowania warstwy szpachli od warstwy powierzchni poddawanej remontowi.

Jakie właściwości ma podkład akrylowy wypełniający?

Podkłady wypełniające to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii, jakie posiada nasz sklep. Przeglądając naszą ofertę, możesz skorzystać z dostępu do produktów takich jak akrylowe podkłady wypełniające o bardzo szybkim czasie schnięcia oraz znakomitej przyczepności.

Oferujemy między innymi akrylowy podkład wypełniający o tak znakomitej przyczepności, że można go aplikować na pionowe powierzchnie bez obawy o pojawienie się zacieków.

W związku z tym, że dbamy o to, by każdym podkład wypełniający samochodowy dostarczał nam sprawdzony producent, produkty w naszym asortymencie cechuje łatwość w obróbce szlifierką.

Wybierając podkład akrylowy nasi klienci mają również spory wybór jeżeli chodzi o dość istotną kwestię, jaką jest kolor: można nabyć u nas podkład między innymi w kolorze czarnym, szarym oraz białym.

Jakie podkłady lakiernicze zamówisz na abrp.pl?

Nasz sklep posiada różne podkłady lakiernicze wypełniające, jednak najpopularniejszym rozwiązaniem w tej dziedzinie jest podkład akrylowy. Tego rodzaju podkłady akrylowe wypełniające do lakieru cechują znakomite właściwości wypełniające.

Zanim zostanie nałożony pokład wypełniający, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie powierzchni roboczej. Niezbędne jest nałożenie go na element, który został uprzednio odrdzewiony, odtłuszczony oraz przeszlifowany.

W przeprowadzeniu wszystkich tych działań z pewnością mogą pomóc inne produkty oraz akcesoria, dostępne w naszym sklepie internetowym ABRP.

W przypadku dostępności asortymentu oraz złożenia zamówienia przed godziną 12.00 produkt wysyłany jest jeszcze tego samego dnia.

Jeśli zdecydowałeś się na któryś z produktów ze względów bardziej skomplikowanych niż kolor (np. dobór podkładu do powierzchni), zachęcamy do skorzystania z naszej porady. Z pewnością uda nam się dobrać produkt odpowiadający Twoim potrzebom.