Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 197,00 zł

Pojemność

Pojemność

Kolor

Kolor

Proporcje mieszania

Proporcje mieszania

Polecane

Zestaw farecla g360

Podkłady wypełniające

Aktywne filtry

Jako ABRP, doświadczona firma prowadząca sklep zawierający produkty lakiernicze takie jak rozcieńczalniki do lakieru, posiadamy również liczne podkłady wypełniające. Bogaty asortyment produktów znajdujący się w naszym sklepie zawiera liczne produkty tego typu, zatem bez problemu znajdzie tutaj coś dla siebie zarówno profesjonalista, jak i amator. Co więc cechuje podkłady samochodowe wypełniające dostępne w sklepie ABRP?

Podkłady wypełniające — do czego są stosowane?

Zgodnie z zasadami sztuki praktykowanej przez specjalistów od lakierów, podkład wypełniający należy stosować przy kilku typach prac. Podkład wypełniający do samochodu znakomicie nadaje się między innymi do zniwelowania małych ubytków czy rys w powierzchni, która jest naprawiana. Produkty te wykorzystuje się również w charakterze warstwy zapewniającej znakomitą przyczepność nakładanych na nią lakierów. W zależności od wykonywanych prac, podkłady lakiernicze wypełniające mogą posłużyć również do odizolowania warstwy szpachli od warstwy powierzchni poddawanej remontowi. Nasz sklep posiada różne podkłady lakiernicze wypełniające, jednak najpopularniejszym rozwiązaniem w tej dziedzinie jest podkład akrylowy. Tego rodzaju podkłady akrylowe wypełniające do lakieru cechują znakomite właściwości wypełniające. Zanim zostanie nałożony pokład wypełniający, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie powierzchni roboczej. Niezbędne jest nałożenie go na element, który został uprzednio odrdzewiony, odtłuszczony oraz przeszlifowany. W przeprowadzeniu wszystkich tych działań z pewnością mogą pomóc inne produkty oraz akcesoria, dostępne w naszym sklepie internetowym ABRP.

Podkład akrylowy wypełniający od ABRP: czego oczekiwać?

Podkłady wypełniające to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii, jakie posiada nasz sklep. Przeglądając naszą ofertę, możesz skorzystać z dostępu do produktów takich jak akrylowe podkłady wypełniające o bardzo szybkim czasie schnięcia oraz znakomitej przyczepności. Oferujemy między innymi akrylowy podkład wypełniający o tak znakomitej przyczepności, że można go aplikować na pionowe powierzchnie bez obawy o pojawienie się zacieków. W związku z tym, że dbamy o to, by każdym podkład wypełniający samochodowy dostarczał nam sprawdzony producent, produkty w naszym asortymencie cechuje łatwość w obróbce szlifierką. Wybierając podkład akrylowy nasi klienci mają również spory wybór jeżeli chodzi o dość istotną kwestię, jaką jest kolor: można nabyć u nas podkład między innymi w kolorze czarnym, szarym oraz białym. Nie bez znaczenia jest szybkość organizowanej przez nas wysyłki: w przypadku dostępności produktu, oraz złożenia zamówienia przed godziną 12.00, produkt wysyłany jest jeszcze tego samego dnia. W przypadku problemów ze zdecydowaniem się na któryś z produktów ze względów bardziej skomplikowanych niż kolor (np. dobór podkładu do powierzchni), zachęcamy do skorzystania z naszej porady. Z pewnością uda nam się dobrać produkt odpowiadający Twoim potrzebom.