Pistolety lakiernicze dla profesjonalnych lakierników i początkujących

Dobrze wyposażony garaż — niezależnie czy jest to jeden z profesjonalnych zakładów lakierniczych, czy też należy do osoby prywatnej — nie może obejść się bez pistoletu do lakierów. Jako ABRP — wyspecjalizowany sklep od preparatów i produktów do lakierów — doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobry pistolet lakierniczy. Przygotowaliśmy więc szeroki zakres pistoletów na lakier, które pozwalają wydajnie i wygodnie przeprowadzić tego typu prace.

Nowoczesny pistolet lakierniczy oraz akcesoria lakiernicze

Czego możesz spodziewać się, nabywając pistolet lakierniczy w naszym sklepie? Stawiamy na pistolety od najlepszych producentów pistoletów lakierniczych takich jak ANI oraz Devilbiss, w związku z czym znajdziesz tu produkty wydajne i wygodne w użytkowaniu. Te pistolety do lakierowania to przede wszystkim ergonomia wykonania: odpowiednio zaprojektowany chwyt oraz sama linia korpusu zapewnia wygodę przy malowaniu. Nie bez znaczenia jest też materiał, z którego wykonano poszczególne elementy takie jak kompresor czy część zbiornika — zastosowanie specjalnego, lekkiego aluminium sprawia, że nakładanie i malowanie przy zachowaniu precyzji jest łatwe nawet przy dłuższych pracach. Te akcesoria lakiernicze korzystają z najnowocześniejszych technologii umożliwiającym regulację ich parametrów. Przykładowo, Devilbliss DV1 pozwala na regulację trzyma dyszami oraz dwoma typami głowic. Modyfikując dysze i głowice, możesz łatwo dostosować narzędzie do lakieru do typu malowanej powierzchni. Wśród dostępnych opcji znajdują się, chociażby takie warianty jak CLEAR (używany na rozcieńczalniki), HVLP (praca w niskim ciśnieniu połączonym z dużą objętością), czy też HPS, będący systemem rozpylającym materiał wydajniej, przy zachowaniu ciśnienia typowego dla innych, mniej zaawansowanych typów pistoletów.

Wygodne i wydajne pistolety natryskowe

Powyższe elementy, jakie ma pistolet do malowania lakierniczy z naszego sklepu to tylko kilka przykładów zastosowanych w nim technologii. Nasze pistolety mają także inne przydatne cechy:

Niezawodność: wykorzystano materiały odporne na korozje.

Pistolety lakiernicze o długim czasie działania: wyposażono je w wydajny system zasilania.

Każdy pistolet lakierniczy profesjonalny dostępny jest z wysokiej jakości zbiornikiem.

Możliwość regulacji wielu parametrów dyszy: ilości materiału, ciśnienia, wielkości strumienia itp.

Niektóre pistolety lakiernicze składające się na nasz asortyment wysyłane są z w wygodnej walizce ze wszystkimi niezbędnymi elementami: możesz zabrać je do ręki wszędzie.

Nasz sklep z pistoletami lakierniczymi zawiera nie tylko typowe pistolety lakiernicze, ale i także warianty typu pistolety mini. Każdy z nich (również te małe pistolety lakiernicze) nadaje się do konserwacji różnych powierzchni i pozwala na zabezpieczenie wielu typów powierzchni (w tym drewna), dzięki czemu sprawdzają się w warsztacie, prywatnym garażu czy szeroko pojętym przemyśle. Wystarczy sprawdzić pełne wyposażenie naszej kategorii, by przekonać się, jaką zaletą odznaczają się poszczególne produkty typu mini pistolet lakierniczy. Zależy nam na łatwej dostępności tych produktów, więc staramy się, by nasze cena była konkurencyjna w porównaniu do innych sklepów. Co nie mniej istotne, w przypadku zamówień na kwotę, która dochodzi bądź przekracza sumę 300 złotych, oferujemy ekspresową wysyłkę zupełnie za darmo. Sprawdź więc naszą bogatą ofertę sklepu lakierniczego ABRP i powiadom naszych doradców w sytuacji, gdy nie jesteś pewien co do właściwego doboru! Bez wątpienia pomogą Ci odnaleźć dokładnie ten produkt, którego potrzebujesz.