Papiery okryciowe w sklepie lakierniczym ABRP

Chcąc sobie oszczędzić dodatkowej pracy po zakończeniu lakierowania czy szlifowania elementów karoserii, warto zabezpieczyć te części nadwozia, które są już wykończone, albo po prostu nie wymagają ingerencji lakiernika. Najprostszym sposobem maskowania elementów karoserii jest papier maskujący dedykowany do osłaniania powierzchni w trakcie usuwania starych powłok, gruntowania oraz używania lakierów konwencjonalnych. Odpowiedni papier lakierniczy znajdziesz w ofercie internetowego sklepu ABRP.

Papier do maskowania elementów karoserii

Podczas renowacji powłoki lakierowanej nadwozia nie zawsze chodzi o całkowite pokrycie jej lakierem. W przypadku mniejszych napraw należy zadbać o to, aby pozostała część karoserii nie została przypadkowo zabrudzona. Doskonałym rozwiązaniem jest sięgnięcie po papier zabezpieczający do lakierowania, który skutecznie chroni osłonięte nim powierzchnie. Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie papier maskujący w rolkach o różnej długości i szerokości, gramatura wszystkich papierów to 50 g/m2. W zależności od wielkości powierzchni do oklejania możesz kupić w naszym sklepie papier okryciowy do lakierowania o szerokości od 30 do 150 cm, jeżeli natomiast chodzi o długość, to jest to 50, 280 lub nawet 330 metrów bieżących papieru. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu wielkości papierów można z łatwością wybrać ten, który pozwoli na zabezpieczenie powierzchni bez konieczności docinania do odpowiedniego rozmiaru. Firma ABRP istnieje na rynku od dłuższego już czasu, dzięki czemu udało nam się dotrzeć do wielu klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy cenią sobie nasze produkty i zawsze fachową pomoc.

Wybierz odpowiedni papier maskujący do lakierowania

Nasza oferta to papier maskujący najwyższej jakości ułatwiający lakierowanie różnorodnych powierzchni. Najczęściej jest on wykorzystywany w przemyśle samochodowym, ale równie dobrze może sprawdzić się podczas malowania np. rowerów lub różnych elementów dekoracyjnych. Brązowy papier celulozowy charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na rozrywanie i przemakanie. Jest on jednostronnie gładzony i niepylący, dodatkowo charakteryzuje się bezporową strukturą. Elastyczny papier maskujący doskonale dopasowuje się do kształtu karoserii, dzięki czemu stanowi skuteczną ochronę dostępu, zarówno powstającego podczas szlifowania pyłu, jak i drobinek lakieru rozpylanego podczas malowania poszczególnych elementów karoserii. Nasz sukces polega głównie na tym, że oferujemy produkty wyłącznie sprawdzonych marek, cieszących się uznaniem wśród klientów nie tylko w naszym kraju. Jednym z wielu produktów dostępnych w naszym asortymencie są papiery lakiernicze umożliwiające skuteczne maskowanie elementów karoserii. Ochrona przed przypadkowym zabrudzeniem lakieru pozwala na precyzyjną i spokojną pracę, która nie kończy się koniecznością doczyszczania miejsc, w które dostał się lakier. Papier maskujący to wygodne rozwiązanie, sprawdzające się w każdej lakierni, zapraszamy na zakupy na stronie ABRP!