Podkłady lakiernicze w sprayu

Przed nałożeniem lakieru na powierzchnię auta niezbędne jest pokrycie jej jednym z podkładów lakierniczych. Lakiery podkładowe w sprayu to łatwe w użyciu rozwiązanie, które jednak wymaga odpowiedniego doboru produktu do typu podłoża oraz parametrów cech, jakie mają poszczególne lakiery samochodowe. Jaki typy podkładów pod lakier do samochodu możesz znaleźć w atrakcyjnych cenach wśród produktów w naszym sklepie ABRP?

Podkład akrylowy i podkład epoksydowy: różnice

Odpowiednio dobrany preparat do podkładu to w lakierowaniu klucz do sukcesu, dlatego w naszej ofercie znajduje się kilka typów produktu. Możesz znaleźć następujące podkłady lakiernicze w sprayu:

Podkład akrylowy: podkłady akrylowe w sprayu doświadczony lakiernik dobierze w sytuacji, gdy potrzebne jest wyrównanie podczas lakierowania drobnych rys i ubytków na poddawanej obróbce powierzchni. Co nie mniej istotne, lakier podkładowy w sprayu akrylowy warto nakładać również, gdy zachodzi potrzeba izolacji poszczególnych warstw lakierowanej powierzchni. Są to szybkoschnące lakiery do podkładowania, które dodatkowo dobrze chronią przed korozją.

Podkład epoksydowy: to podkład lakierniczy, który jest szczególnie ceniony za funkcję zabezpieczenia przed korozją. W przypadku tego produktu stosuje się mieszankę epoksydowej żywicy, tworzącej swoistą tarczę ochronną przed działaniem korozji. Dodatkową cechą, jaką posiadają te podkłady, jest ich uniwersalne zastosowanie: z powodzeniem można stosować je na aluminium, stal oraz inne lakierowane powierzchnie.

Podkłady do plastików: podkłady lakiernicze w aerozolu do plastików to bardzo ważny element lakierniczego wyposażenia. W zasadzie każde auto posiada plastikowe elementy, w przypadku których inne podkłady pod lakier samochodowy w sprayu nie byłby tak skuteczne. Wykorzystując podkład pod lakier samochodowy w sprayu do plastików, można przywrócić dawny kolor remontowanych elementów podczas renowacji.

Podkłady reaktywne w sprayu

Warto wspomnieć o jeszcze jednym typie podkładów, jaki oferuje nasz sklep: to podkłady reaktywne w sprayu. Producent tego typu produktu miesza składniki tak, by powstał podkłady lakiernicze w sprayu połączone z utwardzaczem. Sprawia to, że taki lakieru cechuje bardzo dobra przyczepność. Co nie mniej istotne, podkład ten świetnie sprawdza się również w długotrwałej konserwacji, chroni ważne elementy przed wilgocią, a co za tym idzie, korozją. To znakomity produkt, gdy poszukujemy swoistego rozwiązania 'dwa w jednym'. Jeżeli chcesz podczas renowacji uzyskać gładką powierzchnię i dobrą przyczepność, nasz sklep oferuje również inne produkty przydatne podczas zabezpieczania powierzchni oraz podobnych prac. Oferujemy między innymi różne rozcieńczalniki czy też szeroki wybór pistoletów, którymi można wygodne aplikować środki na korozję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: w przypadku hurtowych zakupów wykraczających poza pojedyncze opakowanie, oferujemy darmową dostawę (zamówienia od 400 złotych). Podkład lakierniczy w sprayu to produkt, którego poszukujesz? Postaw na portfolio produktowe ABRP!