Boll Żywica poliestrowa 1kg

Boll Żywica poliestrowa 1kg

Producent: BOLL
INDEKS: 002192
EAN 5907588403603
32,00 zł

26,02 zł netto

Dostępność: Produkt dostępny w dużej ilości
Wysyłka: Wysyłka w 24H
Dostawa: od 13,00 zł
Opiekun produktu:
Sebastian: 790 716 726
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych

Metody dostawy:

dpd.png inpost.pnginpost.png abrp_1.png

Metody płatności:

visa.png blik.png blik.png blik.png blik.png blik.png
Opis

BOLL Żywica poliestrowa jest to środek, który w połączeniu z matą lub tkaniną szklaną służy do wypełniania znacznych ubytków materiału w karoseriach samochodowych, łodziach, przyczepach itp. jak i do wzmacniania i usztywniania konstrukcji naprawianych elementów. Posiada bardzo dobrą przyczepność do metalu, powierzchni plastikowych, stali, szkła i betonu. Jest odporna na temperaturę do 80°C oraz cechuje się dużą sprężystością i krótkim czasem utwardzenia. Po utwardzeniu posiada dużą wytrzymałość mechaniczną i może być pokrywana dowolnymi szpachlami poliestrowymi.

Kolor - żółty Waga - 970g + 30g UTW

Żywicy nie należy nakładać bezpośrednio na grunty reaktywne (wash primery), jednokomponentowe wyroby akrylowe i nitrocelulozowe. Nie wlewać do puszki pozostałej mieszanki żywicy z utwardzaczem.

Boll

Aplikacja:

 • stal – odtłuścić, przeszlifować P80‐P120, odmuchać i ponownie odtłuścić zmywaczem silikonu, a następnie nałożyć kolejną warstwę.
 • aluminium – odtłuścić, przeszlifować włókniną ścierną, odmuchać i ponownie odtłuścić zmywaczem silikonu, a następnie nałożyć kolejną warstwę
 • stare powłoki lakierowe – przeszlifować P80‐P120, odmuchać, odtłuścić zmywaczem silikonu, a następnie nałożyć kolejną warstwę.
 • podkład akrylowy dwukomponentowy – przeszlifować P180‐P240, odmuchać, odtłuścić zmywaczem silikonu, a następnie nałożyć kolejną warstwę
 • laminaty poliestrowe – przeszlifować P80-P120, odmuchać i odtłuścić zmywaczem silikonu, a następnie nałożyć kolejną warstwę.

Utwardzacz 3% - 6%

Karta techniczna i karta charakterystyki do pobrania
Waga
1000g
Kolor
Żółty
Utwardzacz
w komplecie

produkt Z TEJ SAMEJ KATEGORII

może zainteresują Cię te produkty?

  Czy mogę osobiście odebrać towar?

  ABRP prowadzi dwa sklepy stacjonarne. Zamówiony towar można odebrać w siedzibie firmy: ul. Ulinów 2a, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub drugim punkcie, który mieści się w 39-300 Mielec, ul. Głowackiego 8. W tym przypadku w koszyku jako metodę dostawy należy wybrać Odbiór osobisty.

  Jakie są koszty dostawy paczki?

  Koszty dostawy są uzależnione od wagi produktów oraz rodzaju dostawy (DPD/Paczkomaty). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie --> Metody dostawy

  Jak dokonać zwrotu towaru?

  Aby dokonać zwrotu możesz wykorzystać automatyczny formularz: TUTAJ

  Nie zapomnij dołączyć do paczki formularza, który możesz pobrać ze strony TUTAJ lub w ostatnim kroku automatycznego formularza TUTAJ

  Jak dokonać reklamacji towaru?

  Aby dokonać reklamacji należy postępować zgodnie z informacjami opisanymi TUTAJ

  Nie zapomnij dołączyć do paczki formularza reklamacyjnego, który dostępny jest do pobrania w sekcji załączników na stronie reklamacji.