Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 65,00 zł - 141,00 zł

Pojemność

Pojemność

Kolor

Kolor

Polecane

Zestaw farecla g360

Podkłady na tworzywa

Aktywne filtry

Przy produkcji samochodów coraz częściej korzysta się z tworzyw sztucznych: są nie tylko łatwiejsze w obróbce, ale też lżejsze. Z tego względu żadna hurtownia chemiczna nie może sobie pozwolić na to, by na jej stanie nie znalazły się lakiery samochodowe do plastików i różnych podłoży. Nasz sklep lakierniczy jest więc wyposażony w liczne produkty tego typu, przydatne zarówno dla firm, lakierni i profesjonalistów, jak i amatorów potrzebujących podkładu na tworzywa sztuczne do renowacji we własnym garażu.

Lakiery samochodowe do tworzyw sztucznych

Segment rynku motoryzacyjnego produkujący kosmetyki samochodowe już dawno przystosował się do coraz powszechniejszego korzystania z tworzyw sztucznych do produkcji samochodów. Dzięki temu dostępne są liczne produkty lakiernicze do elementów z plastiku bądź innych tworzyw sztucznych. Przykładowo, nasza firma ma ofercie lakiery kolorowe, lakiery bezbarwne, wiele typów lakierów akrylowych. Co więcej, wiele typów lakieru dostępnych jest też w formie spray. Nim jednak rozpocznie się konserwacja podwozia, bądź innych części samochodowych zazwyczaj konieczne użycie odpowiednich podkładów. W naszym sklepie dostępne są na przykład produkty takie jak podkłady na plastik, podkłady do powierzchni poliuretanowych czy grunty na tworzywa sztuczne wykonane z polipropylenu. Korzystając z tego typu mieszanin można przygotować się do konserwacji o odnawiania różnych elementów. Wśród nich znajdują się:

  • - zderzaki,
  • - deski rozdzielcze,
  • - kierownice,
  • - listwy,
  • - spojlery,
  • - kołpaki,
  • - lusterka.

Stawiamy tylko na sprawdzone produkty, które dostarcza nam tak renomowany producent jak Roberlo czy Silco. Dzięki dbaniu o jakość oferowanych podkładów i lakierów oraz kompletne portfolio produktów uznanych producentów naszym klientom łatwo przychodzi dopasowanie zamawianych produktów do swoich potrzeb.

Co oferuje nasz sklep lakierniczy ABRP?

Czym cechuje się podkład na plastik czy grunt na tworzywa sztuczne oferowany przez nasz sklep? Z pewnością możemy zagwarantować znakomitą przyczepność podkładów. Dzięki niej lakier będzie ściślej przylegał do odnawianej powierzchni, dając znakomity efekt wizualny. Co więcej, niektóre z naszych lakierów cechują się również silnymi właściwościami antykorozyjnymi — za przykład może posłużyć między innymi lakier Grunt Plastic Primer QRS. Użycie jego mieszanin to znakomity sposób na zabezpieczenie karoserii przed rdzą. Warto mieć na uwadze, że w naszym sklepie można również nabyć podkład do aplikacji przy pomocy sprayu czy aerozolu. Oferujemy również inne produkty lakiernicze, takie jak rozcieńczalniki czy akcesoria ułatwiające polerowanie. Dbamy przy tym o to, by cena produktu w naszym sklepie nie była wysoka. Dodatkowo, gdy suma zakupów przekroczy 400 złotych, oferujemy darmową dostawę. Skorzystaj więc z dostępu do naszych renomowanych produktów, wyposaż się produkty, które przygotował sprawdzony produkty i postaw na podkłady, które cechuje wysoka przyczepność, wytrzymałość oraz szybkość schnięcia!