Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 160,00 zł

Pojemność

Pojemność

Polecane

Zestaw farecla g360

Środki odtłuszczające

Aktywne filtry

Środki odtłuszczające do lakierni

Przed przystąpieniem do prac lakierniczych, należy odpowiednio przygotować powierzchnię, którą będziemy pokrywać lakierem. Bardzo ważnym elementem takiego przygotowania jest oczyszczenie powierzchni z pozostałości po oleju, rdzy i innego rodzaju zanieczyszczeń. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie zmywaczy silikonowych, które charakteryzują się krótkim czasem odparowywania i są skuteczne w działaniu. W ofercie sklepu ABRP znaleźć można różnego rodzaju płyny do mycia i inne specjalistyczne środki odtłuszczające.

Środki do odtłuszczania przed lakierowaniem w ofercie sklepu internetowego ABRP

Nasz sklep oferuje środki umożliwiające odtłuszczanie przed malowaniem przeznaczone do mycia różnego rodzaju części samochodowych. Co można znaleźć w naszym asortymencie?

Benzyna ekstrakcyjna - jest to rozpuszczalnik do lakierów i farb olejnych, asfaltowych, ftalowych, benzyny można użyć też do czyszczenia plam z wosków, smarów i olejów. Produkt ma szerokie zastosowanie - można nim myć części samochodu, a po skończonej pracy wyczyścić pędzle lub inne elementy zabrudzone podczas malowania. Cena benzyny ekstrakcyjnej jest niewielka, produkty są dostępne w butelkach o pojemności 0,5, 1 i 5 litrów.

Środek odtłuszczający BASLAC Silicon remover 70-10 - jest to środek do odtłuszczania przeznaczony do stosowania na aluminium, gołą stal i inne istniejące powłoki czy elementy OEM (Original Equipment Manufacturer). Płyn nakłada się na powierzchnię przy pomocy atomizera lub wilgotnego ręcznika, dzięki czemu skutecznie można usunąć brud, pozostałości po olejach, a także zanieczyszczenia silikonowe i pył szlifierski pozostały na naprawianym elemencie.

Środek odtłuszczający QRS Cleaner SC100 - preparaty tego typu, stosowane są do usuwania plam spowodowanych przez tłuszcze, oleje i silikony. Przeznaczony jest do stosowania na powierzchniach wykonanych z tworzyw sztucznych.

Zmywacz do hamulców, tarcz, klocków hamulcowych spray Goldcar - produkty z tej serii są niezwykle wygodne w użyciu, ponieważ dzięki formie sprayu, możliwe jest dotarcie do miejsc, do których dostęp może być ograniczony w związku z małymi przestrzeniami. Wykorzystanie zmywacza zapobiega powstawaniu korozji i nie pozostawia osadu.

Zmywacz silikonu Goldcar - środki z tej serii powstały na bazie rozpuszczalnika i świetnie sprawdzają się do czyszczenia plam ze smoły i silikonów.

Środki czyszczące do odtłuszczania powierzchni

Obecnie na rynku, znaleźć można wiele produktów przeznaczonych do czyszczenia powierzchni przed malowaniem. Te dostępne w naszym sklepie, w kategorii środki odtłuszczające, z pewnością przydadzą się w domowym warsztacie, będą jednak niezbędne w profesjonalnych warsztatach lakierniczych i blacharskich. Specjaliści z branży orientujący się w nowościach, chętnie sięgają do produktów dostępnych u nas ze względu na doskonałą jakość produktów sprawdzonych producentów, szeroki asortyment, cena także jest zachęcająca. Wiele produktów dostępnych u nas, nie ma negatywnego wpływu na środowisko, a także nie zawiera substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i otoczenia. Jeżeli więc szukasz skutecznych środków odtłuszczających o dobrym składzie i potwierdzonej jakości, które nie będą miały negatywnego wpływu na otoczenie i zdrowie osób korzystających z nich, zapoznaj się z ofertą sklepu ABRP i wybierz środki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, jak choćby środki do odtłuszczania przed malowaniem.