Colad Nóż magnetyczny do folii

Colad Nóż magnetyczny do folii

Producent: Colad
INDEKS: Colad2070
EAN 8714247001219
9,50 zł

7,72 zł netto

Dostępność: Produkt dostępny w dużej ilości
Wysyłka: Wysyłka w 24H
Dostawa: od 9,99 zł
Opiekun produktu:
Gabriel: 533 528 431
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych
Opis

Nóż do folii, magnetyczny grzbiet, idealny do folii i papieru maskującego

Proste i bezpieczne cięcie Łatwe przechowywanie

Bardzo praktyczny nóż do folii i papieru maskującego z magnesem na grzbiecie. Specjalna konstrukcja tego noża gwarantuje, że wycinanie jest proste, bezpieczne i zapobiega uszkodzeniom pojazdu.

ntools

Komentarze (0)

Razem z Hamach oraz Ronin Tools, Colad jest marką EMM International. Firma ta opracowuje innowacje, które ułatwiają sprawne i wydajne nakładanie farb oraz lakierów. Colad jest marką, która daje ludziom mnóstwo możliwości oraz gwarantuje odnalezienie oryginalnych rozwiązań wielu branżowych problemów. Takie jest DNA tej marki. Produkty Colad można znaleźć w branży motoryzacyjnej, morskiej, lotniczej, przemysłowej oraz wielu innych.
To nie przypadek, że to właśnie Colad wynalazł takie innowacyjne produkty jak kubki do mieszania, kombinezon lakierniczy BodyGuard, a także Turbomix Paintsaver™.
Firma opracowuje unikalne rozwiązania dla użytkowników końcowych, koncentrując się na osiąganiu najlepszych wyników w ramach procedur roboczych i zakładowych. Tutaj liczy się zadowolenie z pracy, wydajność, ekologia, profesjonalizm i zysk.

produkt Z TEJ SAMEJ KATEGORII

może zainteresują Cię te produkty?