URBAN Euro Dysk MAXI SOFT I MAXI HARD

URBAN Euro Dysk MAXI SOFT I MAXI HARD

Producent: URBAN
INDEKS: MS-0750
39,99 zł

32,51 zł netto

Dostępność: Lorem ipsum dolor sit amet
Wysyłka: Wysyłka w 24H
Dostawa: od 9,99 zł
Opiekun produktu:
Gabriel: 533 528 431
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł.
Opis

Euro DYSK do szlifierek kątowych każdego typu z wrzecionem na gwint M14.

Twardy Wymiary - 75mm x 25mm

Sposób mocowania:
Mocować na wrzecionie szlifierki, dokręcając do oporu. Krążek ścierny docisnąć do rzepa całą po-wierzchnią. Zwrócić uwagę na centryczność uło-żenia krążka ściernego na dysku.

URBAN

Cechy produktu:

  • W zależności od rodzaju papieru ściernego służy do szlifowania i polerowania powierzchni płaskich metali, drewna, tworzyw sztucznych i materiałów budowlanych.
  • Dopuszczalna prędkość 10 000 obr/min.
Gwint M14
Wymiary
75mmx25mm
Rodzaj
twardy
Komentarze (0)

Polerowanie i szeroko rozumiany detailing to zajęcie, które wymaga precyzji i profesjonalnego podejścia. W biznesie lakierniczym czas i precyzja wykonania mają największą wartość. Dlatego firma URBAN tak mocno skupia się na jakości produkowanych przez siebie wyrobów.

Poprzez zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii w procesie produkcji, produkty marki Urban cechuje bardzo wysoka jakość.  Dzięki temu akcesoria Urban pozwalają szybciej i precyzyjniej osiągnąć efekt na każdym etapie procesu polerowania – zaczynając od przygotowania powierzchni, poprzez polerowanie właściwe, aż po zabezpieczenie efektu końcowego.

Szeroki asortyment pozwala dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, a dobra obsługa gwarantuje komfort klienta. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że klienci w Polsce oraz na wielu rynkach zagranicznych ufają naszej marce już od 20 lat.

produkt Z TEJ SAMEJ KATEGORII

może zainteresują Cię te produkty?