Pistolet lakierniczy DEVILBISS DV1 CLEAR 1.1, 1.2, 1.3, 1.4
Pistolet lakierniczy DEVILBISS DV1 CLEAR 1.1, 1.2, 1.3, 1.4
Poprzedni
Następny
Pistolet lakierniczy DEVILBISS DV1 CLEAR 1.1, 1.2, 1.3, 1.4
Pistolet lakierniczy DEVILBISS DV1 CLEAR 1.1, 1.2, 1.3, 1.4
Poprzedni
Następny

Pistolet lakierniczy DEVILBISS DV1 CLEAR 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 DIGITAL

Producent: Devilbiss
INDEKS: DV1-C-BAR-13-C1+/C2+
3 819,00 zł

3 104,88 zł netto

Dysza
Dostępność: Lorem ipsum dolor sit amet 1
Wysyłka: Wysyłka w 24H
Dostawa: Darmowa dostawa
Opiekun produktu:
Gabriel: 533 528 431
Kupując ten produkt możesz zebrać 381 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk będzie zawierał 381 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 76,20 zł.
Opis

Pistolet lakierniczy DEVILBISS to pistolet natryskowy dla profesjonalnego lakiernika, który wymaga maksymalnej prędkości, najwyższej jakości wykończenia, precyzyjnego odwzorowania kolorów oraz możliwie najniższego zużycia energii i materiału.

DV1 to najbardziej zaawansowany, precyzyjnie zaprojektowany profesjonalny pistolet lakierniczy do renowacji samochodów, jaki kiedykolwiek zbudowano pod znaną na całym świecie marką DeVilbiss. Żaden inny pistolet do renowacji nie jest tak zbudowany ani nie działa tak jak DV1.

To nie jest tylko nowy pistolet natryskowy firmy DeVilbiss. DV1 sygnalizuje ogromny postęp technologiczny dla profesjonalistów zajmujących się renowacją samochodów, zapewniając niezrównany poziom wydajności. Jest to pistolet natryskowy nowej generacji zaprojektowany i opracowany przez profesjonalnych lakierników dla profesjonalnych lakierników.

Ergonomia, nowy projekt dyszy powietrznej, nowa konstrukcja współosiowego zaworu powietrza i zaawansowana technologia atomizacji, która przewyższa wszystkie dostępne obecnie profesjonalne renowacyjne pistolety natryskowe.

Devilbiss DV1 Clearcoat to najnowszy model z rodziny pistoletów natryskowych DV1. Pistolet ten gwarantuje spójność oraz optymalizację natrysku wiodących lakierów bezbarwnych dostępnych obecnie na rynku.

Pistolet DV1 Clearcoat produkowany jest z całkowicie nową głowicą powietrzną DV1-C1 PLUS Clearcoat, która daje najwyższą wydajność dla nieskazitelnego wykończenia. Głowica powietrzna równomiernie aplikuje bardzo drobne cząsteczki zapewniając zwarty, jednolity natrysk bezbarwnej powłoki. Zapewnia to łatwe pokrycie powierzchni zmniejszając ilość pokryć oraz spływów na pionowych elementach. Całkowicie nowa konstrukcja dyszy materiałowej zwiększa przepływ materiału jednocześnie stabilizując przepływ powietrza, minimalizując zużycie materiału oraz zapewniając znaczne oszczędności farby.

Dzięki nowemu matowemu wykończeniu w czarnym kolorze, DV1 Clearcoat zapewnia lepszy chwyt dla łatwiejszej obsługi co pozwala na maksymalny komfort pracy co przekłada się na większą produktywność.

Zastosowanie:

gwarantuje wysoką wydajność aplikacji lakieru bezbarwnego

uzyskanie odpowiedniej struktury lakieru bezbarwnego

natrysk bez wysiłku, zapewnia równomierne rozbicie bardzo drobnych cząsteczek

łatwy w konfiguracji 

zapewnia lepszy transfer oraz oszczędność czasu przy każdym elemencie

WERSJA Z DIGITAL

Rozmiar dyszy
1.3
Iglica
stal nierdzewna
Pierścień mocujący głowicy powietrznej
anodowane aluminium
Głowica powietrzna
mosiądz platerowany
Waga (tylko pistolet)
470 gramów
Pojemność kubka
560 ml
Przyłącze powietrza
1/4″ BSP
Komentarze (0)

produkty POWIĄZANE

może zainteresują Cię te produkty?

Devilbiss oferuje szeroką gamę produktów dla branży wykończeniowej, w tym niskociśnieniowe ręczne i automatyczne pistolety natryskowe, a w szczególności wysokiej jakości pistolet lakierniczy Devilbiss. Firma jest powszechnie znana z wprowadzenia i rozwoju pierwszego pistoletu natryskowego "Compliant", który znacznie obniżył zjawisko oprysku oraz emisję LZO do środowiska. W ofercie Devilbiss znajdują się również akcesoria natryskowe, takie jak reduktory z filtrami powietrza, regulatory, systemy masek ochronnych, kubki do pistoletów natryskowych, węże i inne wyposażenie niezbędne w profesjonalnym warsztacie. 

Dzięki stałemu dążeniu do doskonałości, Devilbiss jest uznawany za eksperta w dziedzinie ergonomii i innowacyjnej konstrukcji pistoletów natryskowych. Firma nieustannie rozwija nowe rozwiązania, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz dostarczać klientom najwyższej jakości produkty, które zdecydowanie wpływają na efektywność i jakość pracy.

Firma kontynuuje misję swojego założyciela, dążąc do ciągłego ulepszania produktów, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i potrzebom klientów. Współpracując z Devilbiss, można liczyć na profesjonalne wsparcie, doskonałą jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania, które przyczynią się do sukcesu każdego przedsięwzięcia.

produkt Z TEJ SAMEJ KATEGORII

może zainteresują Cię te produkty?