Pistolet lakierniczy DeVILBISS FLG 5
Pistolet lakierniczy DeVILBISS FLG 5
Poprzedni
Następny
Pistolet lakierniczy DeVILBISS FLG 5
Pistolet lakierniczy DeVILBISS FLG 5
Poprzedni
Następny

Pistolet lakierniczy DeVILBISS FLG 5

Producent: Devilbiss
INDEKS: FLG-G5-13
783,51 zł

637,00 zł netto

Dysza
Dostępność: Lorem ipsum dolor sit amet
Wysyłka: Wysyłka w 24H
Dostawa: Darmowa dostawa
Opiekun produktu:
Gabriel: 533 528 431
Kupując ten produkt możesz zebrać 78 punktów lojalnościowych.
Twój koszyk będzie zawierał 78 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 15,60 zł.
Opis

Pistolet FLG-5 malarski - lakierniczy DeVILBISS należy do serii ręcznych pistoletów natryskowych spełniających podstawowe wymagania. Niskobudżetowy pistolet do malowania DeVILBISS FLG-5 wykorzystuje technologię Trans-Tech. Pistolet FLG-5 DeVILBISS przystosowany jest do niemal wszystkich podstawowych robót w rzemiośle i w przemyśle. Dzięki niskiej cenie wysoka technologia dostępna jest również dla majsterkowiczów. Kompletny typoszereg rozwiązań oferuje odmiany z kubkiem opadowym lub ssącym i do zasilania ciśnieniowego.

FLG-5 Gwint - 1/4” Uniwersalny

W przypadku pistoletu DeVilbiss flg 5 – zalecane jest by w nim wyregulować ciśnienie wlotowe tak, aby uzyskać 2,4 bara (35 psi) na wlocie pistoletu, przy naciśniętym języku spustowym. Pamiętajmy również, że przed przystąpieniem do czyszczenia lub konserwacji należy odłączyć wszelkie źródła ciśnienia, a w samym urządzeniu należy uwolnić ciśnienie wewnętrzne.

SATA

Cechy produktu:

  • Niskobudżetowe pistolety przeznaczone do zastosowania z większością farb i materiałów występujących w przemyśle
  • Wykorzystuje metodą rozpylania TRANS-TECH opracowaną przez firmę DeVILBISS w celu polepszenia wydajności i jakości powłok zgodnie z zaleceniami obowiązujących przepisów środowiskowych.
  • Ultralekka, mocna obudowa z kutego aluminium
  • Łatwy w utrzymaniu: Proste i szybkie czyszczenie. Brak pierścienia uszczelniającego pod dyszą materiału ułatwia i przyspiesza mycie
  • Ergonomiczny kształt rękojeści wraz z idealnym wyważeniem umożliwia większy komfort pracy. Precyzyjnie opracowane mosiężne głowice powietrzne i nierdzewne dysze wraz z iglicami zapewniają długi okres bezawaryjnej pracy
  • Doskonale nadają się do lakierowania i malowania karoserii.
  • Kubek w komplecie

Dane techniczne

Zalecane ciśnienie robocze [bar] 2,0 - 2,4
Maksymalne ciśnienie na wejściu [bar] 12
Zużycie powietrza [l/min] 277
Kubek 600ml
Iglica
stal nierdzewna
Pierścień mocujący głowicy powietrznej
platerowany mosiądz
Głowica powietrzna
mosiądz platerowany
Pojemność kubka
600 ml
Przyłącze powietrza
1/4″ BSP
Komentarze (0)

Devilbiss oferuje szeroką gamę produktów dla branży wykończeniowej, w tym niskociśnieniowe ręczne i automatyczne pistolety natryskowe, a w szczególności wysokiej jakości pistolet lakierniczy Devilbiss. Firma jest powszechnie znana z wprowadzenia i rozwoju pierwszego pistoletu natryskowego "Compliant", który znacznie obniżył zjawisko oprysku oraz emisję LZO do środowiska. W ofercie Devilbiss znajdują się również akcesoria natryskowe, takie jak reduktory z filtrami powietrza, regulatory, systemy masek ochronnych, kubki do pistoletów natryskowych, węże i inne wyposażenie niezbędne w profesjonalnym warsztacie. 

Dzięki stałemu dążeniu do doskonałości, Devilbiss jest uznawany za eksperta w dziedzinie ergonomii i innowacyjnej konstrukcji pistoletów natryskowych. Firma nieustannie rozwija nowe rozwiązania, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz dostarczać klientom najwyższej jakości produkty, które zdecydowanie wpływają na efektywność i jakość pracy.

Firma kontynuuje misję swojego założyciela, dążąc do ciągłego ulepszania produktów, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i potrzebom klientów. Współpracując z Devilbiss, można liczyć na profesjonalne wsparcie, doskonałą jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania, które przyczynią się do sukcesu każdego przedsięwzięcia.

produkt Z TEJ SAMEJ KATEGORII

może zainteresują Cię te produkty?