ShineMate Polerka dual action EX603-3/12
ShineMate Polerka dual action EX603-3/12 - Sklep lakierniczy ABRP
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
  • Kategoria: Maszyny polerskie
  • Producent: ShineMate
  • Kod produktu: EX603-3/12
  • Dodaj do schowka
Dostępny:
Płatność:
Available payment image
Dostawa:
Available delivery image
wysyłka w 24H
Opiekun produktu:
Sebastian: 790 716 726
Polerka dual action EX603 idealna do polerowania częściowego.
Model EX603-3/12 Talerz 74mm
ShineMate
Skok
12mm
Moc wejściowa
Znamionowa: 500W
Maks. 750W
Zakres obrotów
2500 - 5500 obr./min
Talerz oporowy
75mm
Gąbka polerska
100mm
Waga netto
1,9 kg
Gwint
5/6"-24
Cechy Polerki:
  • Kompaktowa Konstrukcja
  • Łatwa Kontrola
  • Ultra Smukły Korpus
  • Bezwibracyjna
Szczegóły produktu
Rodzaj orbitalna
Napięcie (V) 230
Gwint 5/16" - 24
Skok 12mm
Talerz oporowy 75mm
Gąbka polerska 100mm
Moc [W] 500
Pytania i odpowiedzi
(6)
Odbiór osobisty w sklepach ABRP
Zamówiony towar można odebrać w jednym z naszych punktów:
  • Dąbrowa Tarnowska
    ul. Ulinów 2a
    33-200 Dąbrowa Tarnowska
  • Mielec
    ul. Głowackiego 8
    39-300 Mielec
W przypadku odbioru osobistego prosimy o wybranie w koszyku metody dostawy „Odbiór osobisty”.
  • Paczkomaty – przesyłka powinna dotrzeć na następny dzień roboczy.
  • Kurier InPost – przesyłka powinna dotrzeć na następny dzień roboczy.
  • Kurier DPD – przesyłka powinna dotrzeć do 2 dni roboczych.
  • Odbiór osobisty – paczkę odbiera klient w siedzibie firmy.
<p></p>
Aby dokonać zwrotu możesz wykorzystać automatyczny formularz: TUTAJ
Rodzaj orbitalna
Napięcie (V) 230
Gwint 5/16" - 24
Skok 12mm
Talerz oporowy 75mm
Gąbka polerska 100mm
Moc [W] 500
Pytania i odpowiedzi
(6)
  • Dąbrowa Tarnowska
    ul. Ulinów 2a
    33-200 Dąbrowa Tarnowska
  • Mielec
    ul. Głowackiego 8
    39-300 Mielec
<p></p>
ShineMate
ShineMate – zaawansowane systemy polerskie dla detailingu i lakiernictwa
Zakres oferty ShineMate
  • Polerki Dual Action (DA) o różnych skokach
  • Polerki rotacyjne i mini-rotacyjne
  • Modele akumulatorowe z zaawansowaną elektroniką
  • Pady, gąbki, futra, talerze oporowe
  • Akcesoria i narzędzia pomocnicze
Dlaczego warto wybrać ShineMate?
  • Nowoczesne polerki o wysokiej stabilności pracy
  • Zaawansowana elektronika sterująca
  • Kompletny system maszyn i akcesoriów
  • Wysoki stosunek jakości do ceny
  • Marka ceniona w profesjonalnym detailingu
GPSR
Producent: ShineMate
Flat/RM 13-15, 19/F
Nan Fung Centre, 264–298 Castle Road
Tsuen Wan, Hong Kong
Polski dystrybutor:
Mastik
Janygowiec 8A