ShineMate Polerka dual action EX620-5/15
ShineMate Polerka dual action EX620-5/15 - Sklep lakierniczy ABRP
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
  • Kategoria: Maszyny polerskie
  • Producent: ShineMate
  • Kod produktu: EX620-5/15
  • Dodaj do schowka
Dostępny:
Płatność:
Available payment image
Dostawa:
Available delivery image
wysyłka w 24H
Opiekun produktu:
Sebastian: 790 716 726
Model EX620-5/15 Talerz 123mm
Akcesoria:
  • Gąbka polerska 150 mm - 2 szt.
  • Futro polerskie 140 mm - 1 szt.
  • Mikrofibra polerska 140 mm - 1 szt.
  • Klucz
  • Szczotki
ShineMate
Skok
15mm
Moc wejściowa
Znamionowa: 800W
Maks. 1200W
Zakres obrotów
3000 - 5800 obr./min
Talerz oporowy
123mm
Gąbka/Futro polerskie
150
Waga netto
2,6 kg
Gwint
M8
Cechy Polerki:
  • Ulepszona Moc: znamionowa 800 W (Maks. 1200 W)
  • Moc zwiększona o 60%
  • Precyzyjne Komponenty: dzięki precyzyjnej technice CNC
  • Zwiększona Prędkość: do 5800 obr./ min dla większej wydajności polerowania
  • Progresywny Przycisk: precyzyjna kontrola prędkości
  • Technologia Tłumienia Wibracji: znakomicie wyważona dla płynnej pracy
  • Inteligentna Kontrola Prędkości: stała prędkość wyjściowa pod obciążeniem.
Szczegóły produktu
Rodzaj orbitalna
Napięcie (V) 230
Skok 15mm
Talerz oporowy 123mm
Gąbka polerska 150mm
Moc [W] 800
Gwint mocowania tarczy M8
Pytania i odpowiedzi
(6)
Odbiór osobisty w sklepach ABRP
Zamówiony towar można odebrać w jednym z naszych punktów:
  • Dąbrowa Tarnowska
    ul. Ulinów 2a
    33-200 Dąbrowa Tarnowska
  • Mielec
    ul. Głowackiego 8
    39-300 Mielec
W przypadku odbioru osobistego prosimy o wybranie w koszyku metody dostawy „Odbiór osobisty”.
  • Paczkomaty – przesyłka powinna dotrzeć na następny dzień roboczy.
  • Kurier InPost – przesyłka powinna dotrzeć na następny dzień roboczy.
  • Kurier DPD – przesyłka powinna dotrzeć do 2 dni roboczych.
  • Odbiór osobisty – paczkę odbiera klient w siedzibie firmy.
<p></p>
Aby dokonać zwrotu możesz wykorzystać automatyczny formularz: TUTAJ
Rodzaj orbitalna
Napięcie (V) 230
Skok 15mm
Talerz oporowy 123mm
Gąbka polerska 150mm
Moc [W] 800
Gwint mocowania tarczy M8
Pytania i odpowiedzi
(6)
  • Dąbrowa Tarnowska
    ul. Ulinów 2a
    33-200 Dąbrowa Tarnowska
  • Mielec
    ul. Głowackiego 8
    39-300 Mielec
<p></p>
ShineMate
ShineMate – zaawansowane systemy polerskie dla detailingu i lakiernictwa
Zakres oferty ShineMate
  • Polerki Dual Action (DA) o różnych skokach
  • Polerki rotacyjne i mini-rotacyjne
  • Modele akumulatorowe z zaawansowaną elektroniką
  • Pady, gąbki, futra, talerze oporowe
  • Akcesoria i narzędzia pomocnicze
Dlaczego warto wybrać ShineMate?
  • Nowoczesne polerki o wysokiej stabilności pracy
  • Zaawansowana elektronika sterująca
  • Kompletny system maszyn i akcesoriów
  • Wysoki stosunek jakości do ceny
  • Marka ceniona w profesjonalnym detailingu
GPSR
Producent: ShineMate
Flat/RM 13-15, 19/F
Nan Fung Centre, 264–298 Castle Road
Tsuen Wan, Hong Kong
Polski dystrybutor:
Mastik
Janygowiec 8A