- -25%

Przydatne linki
Metody dostawy Najczęsciej zadawane pytaniaSkontaktuj się z nami
Twój koszyk jest jeszcze pusty
Sprawdź produkty w promocjiMULTYFILLER EXPRESS 4+1 to bardzo szybki podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o optymalnej przyczepności do szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych.
Jest to podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o mocnej przyczepności do stali, szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych.
Podkład HS Kolor - ciemnoszaryStosowanie z utwardzaczem 4+1 F600 (szybki)
Firma powstała w 1968 roku w Gironie w Katalonii. Od samego początku jej działalność charakteryzowała się dążeniem do innowacji i ciągłym doskonaleniem swoich produktów. Proces internacjonalizacji, który rozpoczął się w 1990 uczynił Roberlo jednym z wiodących europejskich producentów. Dziewięć spółek zależnych i obecność handlowa w ponad 80 krajach podkreślają globalną wizję rynku firmy. Od 2015 roku firma CARSYSTEM-WSCHÓD jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów ROBERLO dedykowanych do napraw lakierniczych samochodów osobowych.
może zainteresują Cię te produkty?
Podkład akrylowy 2K 5:1 szary Goldcar 960ml kpl
Podkład Roberlo Megax x5 5+1 Ciemnoszary 1L
Podkład Roberlo Megax Szary 4L
Podkład Roberlo Megax Ciemnoszary 4L
może zainteresują Cię te produkty?
Szpachla Roberlo Multiextender 1,5l
Podkład Roberlo Multyfiller Express ME3 Szary (Komplet...
Podkład Roberlo Multyfiller Express ME0 Biały (Komplet...
MULTYFILLER EXPRESS 4+1 to bardzo szybki podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o optymalnej przyczepności do szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych.